Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. 8-letnia panna młoda zmarła podczas nocy poślubnej Źródło: .

Wesele powinno być zwieńczeniem wspaniałej ceremonii ślubnej i czasem zabawy oraz śmiechów. W tym wypadku po ślubie doszło do tragicznej śmierci 8-letniej panny młodej.

Wesele raczej kojarzy nam się z szampańską zabawą do samego rana oraz zdecydowanym nadmiarem jedzenia i picia, które serwuje nam obsługa lokalu, w którym się bawimy. Niestety w wielu kulturach na świecie wciąż obowiązują związane ze ślubem tradycje, które nie mieszczą  się w głowie.

Bo jak można uznać za tradycję branie sobie za żonę kilkuletniej dziewczynki  - a takie właśnie rzeczy cały czas mają miejsce na świecie. Chociażby w Seulu, gdzie właśnie wydarzyła się ta tragedia. W tym wypadku dziewczynka, która wychodziła za mąż, miała zaledwie 8-lat. Same statystyki mówią, że w Seulu aż 25% kobiet wyszło za mąż jeszcze przed skończeniem 15. roku życia.

Wesele z koszmarnym finałem

Przecież takiej sytuacji nie można nazwać w żaden inny sposób jak pedofilią. Szczególnie, że dziewczynki wychodzą za mężczyzn, którzy często mają ponad 40 lat. W ogóle jaką trzeba być osobą, żeby wziąć za żonę dziewczynkę, która ma za sobą zaledwie kilka lat życia. Jednak nie to jest najgorsze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Są miejsca, gdzie małżeństwa są zawierane w młodym wieku, ale małżonkowie mieszkają razem dopiero, kiedy stają się dorośli. W tym wypadku ponad 40-letni "pan młody" nie zamierzał czekać tyle czasu, żeby skonsumować swój dopiero co zawarty związek.

Mężczyzna zwyczajnie zgwałcił swoją 8-letnią żonę, co doprowadziło u niej do poważnych obrażeń wewnętrznych, ponieważ jej malutkie ciało zwyczajnie nie było gotowe do odbycia stosunku. Jednak wygląda na to, że temu człowiekowi nie przeszkadzało zadawanie potwornego bólu 8-latce, tylko po to, aby zaspokoić swoje żądze.

Dzisiaj grzeje: 1. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne
2. Nie żyje gwiazdor filmu "Kogel mogel". Zmarł nagłą i straszliwą śmiercią

Niestety dziewczynka zmarła na skutek intensywnego krwotoku, który był spowodowany gwałtem. Ciężko opisać uczucia, gdy się o tym, co przeszła ta dziewczynka, zanim zmarła. Jednak jej tragiczna historia może  służyć za dowód, że tego typu tradycje powinny w całości zniknąć z naszego świata, bo prowadzą jedynie do krzywdzenia kolejnych dzieci, a na to nie powinno być przyzwolenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz jeszcze TYLKO 5 DNI. Potem stracisz przynajmniej 1500 złotych!
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Wiadomo ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

źródło: Lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News