Fatalny finał wesela. Nagle rzucił się na swoją ukochaną, nikt nie mógł przewidzieć, co zrobi potem

Fatalny finał wesela. Nagle rzucił się na swoją ukochaną, nikt nie mógł przewidzieć, co zrobi potem Źródło: arembowski Pixabay.com

Wesele miało być miłym wspomnieniem, zapisze się jednak w pamięci kobiety w zupełnie inny sposób. Policja otrzymała nietypowe zgłoszenie i natychmiast udała się na miejsce zdarzenia. Finał wesela, na którym byli razem, okazał się fatalny i nikt nie mógł przewidzieć, że dojdzie do podobnej sytuacji. Śledczy przekazali ważne informacje w tej sprawie.

Wesele zaowocowało wyjątkowo nieprzyjemnymi konsekwencjami. Lubelska policja przekazała informacje na temat zdarzenia, do którego wezwani zostali 2 sierpnia 2020 roku w godzinach porannych. Odkrycia, jakiego dokonali po zatrzymaniu podejrzanego mężczyzny, nie spodziewał się nikt.

Para poszła razem na wesele, później doszło do niebezpiecznego zdarzenia

Wesele, na którym pojawił się zatrzymany przez policję 41-letni mężczyzna okazało się być prawdopodobnie jednym z ostatnich wydarzeń, w jakich brał udział. Wesele odbywało się w gminie Puchaczów i uczestniczył w nim zatrzymany mężczyzna mieszkający na stałe w województwie pomorskim. Według zgłoszenia i ustaleń funkcjonariuszy, tuż po tym jak para opuściła zabawę weselną partner rzucił się na kobietę i pobił ją. Dodatkowo zdecydował się ją okraść, przywłaszczył sobie jej samochód, telefon, dokumenty oraz pieniądze. Idąc na imprezę zapewne nie przypuszczała, że wesele będzie miało tak tragiczny finał. Policja wydała oficjalny komunikat w tej sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Policja ruszyła w pościg za podejrzanym

- [...] oficer dyżurny łęczyńskiej komendy został poinformowany, że na terenie gminy Puchaczów doszło do kradzieży rozbójniczej. [...]  Po powrocie z imprezy pijany 41-latek zaczął się awanturować i zabrał swojej partnerce kluczyki od samochodu oraz portfel. Gdy kobieta chciała odzyskać swoją własność, awanturnik popchnął ją z całej siły na stolik. Kobieta nie mogła wstać i nabrać powietrza [...]. - czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym na stronie lubelskiej policji. Para przyjechała na wesele z województwa pomorskiego i aby uchwycić sprawcę konieczna była współpraca służb. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń musiała zostać przetransportowana do szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie przekazano tragiczną wiadomość. Nie żyje Piotr Soyka

2. Niestety, ksiądz ma koronawirusa. Pilny apel sanepidu, poszukiwani wierni z 4 kościołów

3. WHO jednogłośnie podjęło ważną decyzję. Dotyczy epidemii koronawirusa

Udało się zatrzymać mężczyznę

Jak podaje policja, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zatrzymali podejrzanego 41-latka. W momencie zatrzymania miał 0,7 promila alkoholu we krwi oraz nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Najbardziej zaskakujące odkrycie dokonane przez funkcjonariuszy to fakt, że mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi, gdyż unikał odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz sprawą zajmie się sąd, za kradzież rozbójniczą kodeks karny przewiduje karę nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoficjalnie: Uwielbiana gwiazda z „Królowych życia” wylądowała w areszcie. Zrobiła niewybaczalną rzecz
  2. Piotr Żyła rozwścieczył Justynę do granic możliwości. Pokazał swoją nową ukochaną na oczach tysięcy Polaków (FOTO)
  3. Widzowie TVN załamani. Od września znika ulubiony program milionów Polaków
  4. Utonął wyjątkowy Polak. Pilne tragiczne doniesienia, uratował trójkę dzieci
  5. Nieoczekiwane doniesienia o zaprzysiężeniu Dudy z ostatniej chwili. Pojawił się ogromny problem
  6. Prezydent oficjalnie wypowiedział się na temat noszenia maseczek. Wielu się zbulwersuje
  7. Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
  8. Gwiazda Polsatu błaga wszystkich swoich fanów o wielką sumę pieniędzy. Aktorka znana jest ze zdrowego odżywiania
  9. Sanepid wydał pilny alarm. Konkretna grupa Polaków jest zagrożona

Źródło: Lubelska Policja

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News