Weronika Rosati pozywa żonę Olbrychskiego! Będzie gorąco

Weronika Rosati pozywa żonę Olbrychskiego! Będzie gorąco Źródło: screen Magazyn Gala

Weronika Rosati straciła cierpliwość. Aktorka uznała, że żona Daniela Olbrychskiego posunęła się za daleko w swojej krytyce w mediach społecznościowych. Aktorka podjęła stanowcze kroki, które mają skończyć się w sądzie.

Weronika Rosati poczuła się urażona tym, co żona polskiego aktora o niej powiedziała. Szykuje się ostry spór w środowisku gwiazd. Jak czytamy w serwisie Plotek.pl, aktorka znana głównie z ról w polskich serialach, pozwała Krystynę Demską-Olbrychską. Chodzi o wpis kobiety w mediach społecznościowych.

Sąd rozstrzygnie medialny spór. Weronika Rosati pozywa o naruszenie dóbr osobistych

Przypomnijmy, że poszło o wywiad, który rozpętał w środowisku show-biznesu ogromną dyskusję. Rosati w szczerej rozmowie z "Galą" opowiedziała o kulisach swojego rozstania z Robertem Śmigielskim i samotnym wychowywaniu dziecka. Demska-Olbrychska stanęła w obronie byłego partnera aktorki, zarzucając kobiecie publiczne pranie brudów. - Ludzie prymitywni nazywają takie zachowanie publicznym praniem brudów, inni, też prymitywni, brudy publicznie piorą. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy zaliczyć cię do tej grupy. Co to, to nie. Ale dlaczego, na Boga, sama z uporem wartym lepszej sprawy, bardzo chcesz być kimś podłym, prymitywnym i manipulującym faktami, kimś świadomie mówiącym nieprawdę - przypomina wpis Demskiej-Olbrychskiej serwis Plotek.pl. Decydująca jest zwłaszcza końcówka tego wywodu. Poruszona takim przekazem publicznym, Weronika Rosati postanowiła zareagować. Sprawa zaogniła relacje w polskim show-biznesie tuż przed minionymi Świętami Bożego Narodzenia. Wobec braku przeprosin, Weronika Rosati skierowała pozew do żony Olbrychskiego, żądając tysięcy złotych, które - jak czytamy - miałaby przeznaczyć na cele charytatywne. Wobec braku wpływu tej kwoty sprawę naruszenia dóbr osobistych Rosati rozstrzygnie sąd. W rozmowie z "Super Expressem" Weronika Rosati wyjaśniła motywacje swojego działania. Aktorka jest zdeterminowana, by dochodzić swoich racji i interesów przed organami sądowymi!DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ten wpis był pełen kłamstw, które ja mogę udowodnić w sądzie, dlatego pani Krystyna została pozwana. Będzie musiała zapłacić na dom samotnej matki - czytamy. Swojego zdania nie zmieniła. Słowa Demskiej-Olbrychskiej uznała za oszczerstwa. Żona Olbrychskiego nie odniosła się póki co do tej sprawy. Wszystko wskazuje, że panie nie dojdą do ugody. Pozostaje czekać na orzeczenie sądu i reakcję strony przegranej.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Weronika Rosati potwornie upokorzona przez żonę Olbrychskiego! „Chcesz być kimś podłym, prymitywnym i manipulującym faktami”
  2. Weronika Rosati nie pozbiera się po tym. Największe gwiazdy ją publicznie atakują
  3. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  4. Ile waży Agnieszka Chylińska? Gwiazda to cień dawnej siebie
  5. Weronika Rosati dostała ostatnie ostrzeżenie. Tego nie da się odwrócić
Następny artykuł