Weronika Rosati ma już nowego partnera. Wiadomo, kim jest tajemniczy mężczyzna

Weronika Rosati ma już nowego partnera. Wiadomo, kim jest tajemniczy mężczyzna Źródło: Instagram/Weronika Rosati

Weronika Rosati od jakiegoś czasu pokazuje się z nowym mężczyzną. Przystojny brunet towarzyszy jej w różnych codziennych sytuacjach. Wiadomo kim jest obecny ukochany aktorki.

Weronika Rosati niedawno rozstała się z Robertem Śmigielskim, z którym ma córkę Elisabeth Valentinę. Aktorka szybko znalazła sobie nową miłość i zaczęła się pojawiać wszędzie z tajemniczym przystojnym brunetem. Wiadomo kim jest nowy ukochany celebrytki. 

Weronika Rosati otrząsnęła się po rozstaniu 

Weronika Rosati spotykała się wcześniej z Mariuszem Maxem Kolonko, Piotrem Adamczykiem i Andrzejem Żuławskim. Jej ostatni związek z Robertem Śmigielskim rozpadł się rok temu. Jak widać celebrytka otrząsnęła się po tym zerwaniu, bo pokazuje się obecnie z nowym partnerem.

Para widywana była na romantycznych wypadach do kina, a także podczas wspólnych przejażdżek hulajnogą. Być może przystojny brunet ma być w końcu tym jedynym dla gwiazdy.

Kim jest tajemniczy mężczyzna? 

Wygląda na to, że po związkach ze sławnymi osobami, a także po nieudanej próbie znalezienia szczęścia z Robertem Śmigielskim, Weronika Rosati postanowiła zacząć spotykać się z mężczyzną, który nie ma nic wspólnego z show-biznesem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Jej nowy partner jest spoza show-biznesu, unika mediów i oboje z Weroniką chcą, aby tak zostało - wyjawiła magazynowi "Flesz" znajoma celebrytki.

Okazuje się, że mężczyzna jest biznesmenem, który ze względu na swoją pracę bardzo dużo podróżuje po świecie. Jego relacja z Weroniką Rosati trwa od kilku miesięcy, a para na tyle dobrze czuje się w swoim towarzystwie, że mężczyzna zdecydował przeprowadzić się bliżej gwiazdy. Najprawdopodobniej to w jego ramionach aktorka znajduje ukojenie po nerwach związanych z procesem sądowym wytoczonym przeciwko byłemu partnerowi gwiazdy. Został on oskarżony przez aktorkę o stosowanie wobec niej przemocy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas spaceru w lesie mężczyzna zobaczył łamiący serce widok. Pies był przywiązany metolową linką do drzewa, umierał
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Być może tym razem Weronika Rosati odnajdzie wreszcie szczęście w miłości i zwiąże się z przystojnym biznesmenem na długie lata. Para prezentuje się razem wspaniale. Warto przypomnieć, że aktorka jest gwiazdą najnowszego serialu Polsatu "Zawsze warto", w którym to gra u boku Katarzyny Zielińskiej i Julii Wieniawy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Reforma edukacji w praktyce. Zdjęcie planu lekcji, które krąży za sieci, mówi samo za siebie
  4. Joanna Senyszyn podsumowała abp. Gądeckiego. "Największy smród poszedł z jego homilii"
  5. Kupiła nowe spodnie przez internet. Kiedy przymierzała je po raz pierwszy na chwilę zamarła. Znalazła w kieszeni ohydną rzecz

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News