Weronika Książkiewicz miała wypadek samochodowy
instagram.com weronikaksiazkiewicz
Weronika Wasiak - 13 Maja 2020

Zatrważające doniesienia o Weronice Książkiewicz, aktorka miała wypadek samochodowy. Zdumiewające zachowanie policjantów

Weronika Książkiewicz nie podejrzewała, że spotka ją coś takiego. Aktorka miała wypadek samochodowy, o czym opowiedziała na w mediach społecznościowych, gdy tylko doszła do siebie. Szczerze powiedziała również o zachowaniu funkcjonariuszy policji, którzy zostali wezwani na miejsce chwilę po zdarzeniu.

Weronika Książkiewicz dotychczas raczej pilnie strzegła swojego życia prywatnego, a już na pewno miłosnego. Aktorka niewiele mówiła o swoim ukochanym, z którym przez epidemię koronawirusa i zamknięte zagranice została rozdzielona. Niestety, to nie jedyny trud, z jakim przyszło jej się zmierzyć, a kolejny jest o wiele poważniejszy - gwiazda uczestniczyła w wypadku samochodowym. Zatrważające informacje obiegły media.

imgwIMGW wydaje kolejne ostrzeżenia, chodzi o konkretne województwa. Lepiej uważaćCzytaj dalej

Weronika Książkiewicz miała wypadek. Zachowanie policjantów odbiera mowę

13 maja na swoim InstaStory aktorka postanowiła opowiedzieć o niebezpiecznym zdarzeniu z dnia poprzedniego, w którym niestety brała udział. Jak przyznała, uczestniczyła w wypadku samochodowym. Na wstępnie zaznaczyła, że jej szczęśliwie udało się wyjść z tego bez szwanku, a o wiele bardziej ucierpiało jej auto. Dodała również, że najbardziej zaskakujące w tym wszystkim było dla niej zachowanie wezwanych na miejsce policjantów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od przedszkola do Opola, zmiana gwiazdoraWróżyli mu karierę na miarę Lindy, wylądował w "Od przedszkola do Opola". Zmienił się nie do poznaniaCzytaj dalej

- Miałam wczoraj wypadek, nie z mojej winy, prawie nic mi się nie stało. Gorzej z samochodem. Bardzo dużo teraz się źle mówi o naszej policji, natomiast ja byłam pod totalnym wrażeniem - relacjonowała na swoim InstaStory Książkiewicz.

Jak przyznała, funkcjonariusze okazali się bardzo mili nie tylko dla niej, ale i drugiego uczestnika kolizji. Aktorka snuła w swojej instagramowej relacji, że wszystko jest najprawdopodobniej wynikiem trudnej sytuacji w kraju, jaka dotknęła nas wszystkich. Książkiewicz nawiązała również do pracy, którą straciło wielu Polaków, podkreślając, że stracili ją również artyści.

Dzisiaj grzeje:

1. Z samego rana Ministerstwo Zdrowia wydało do wszystkich Polaków komunikat najwyższego stopnia
2. Babcia zawsze wkładała do lodówki wacik. Można się śmiać, ale każdy powinien tak robić

- Można sobie pomyśleć, że byli mili, bo aktorkę zobaczyli. Nie, nie tylko dla mnie, ale też dla osoby, która spowodowała wypadek, która była bardzo zestresowana, która też miała słabą sytuację, myślę, finansową, tak jak zresztą my wszyscy w dobie tego, co się dzieje, bo większość ludzi potraciła pracę, w tym my, artyści. Jaki spokój zachowali [policjanci red.], w jak ładny sposób rozmawiali z nami i mam wrażenie, że to jest związane z sytuacją. Wykazali się ogromną empatią w tej dziwnej rzeczywistości, kiedy nie wiemy, co jest prawdą, a co nie - opowiadała na swoim Instagramie poruszona całą sytuacją Weronika Książkiewicz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Śląsk zostanie odcięty od reszty Polski? Polityk PiS "Rozważamy taki scenariusz"
  3. Adam Małysz i Apoloniusz Tajner pokłócili się w mediach. Poszło o pieniądze
  4. Zorganizowali dzieciom przyjęcie urodzinowe, szybko pożałowali. Teraz grozi im 15 lat więzienia
  5. "Odmrożenie" uczelni wyższych, jest decyzja. "Od 25 maja będzie możliwość realizacji zajęć na uczelniach"
  6. Tomasz Kammel nie wytrzymał, pokazał treść skandalicznego listu. "Od niego wszystko się zaczęło"
  7. Ola Kwaśniewska wysłała męża po koperek i awokado. Zaniemówiła widząc co przyniósł muzyk, popłaczecie się ze śmiechu

Michał Wiśniewski wziął udział w popularnej akcjiMichał Wiśniewski zwrócił się do wszystkich Polaków, mamy nagranie jego Hot16. Padły wyjątkowo gorzkie słowaCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News