Wiele osób decyduje się na dietę bezmięsną z pobudek etycznych czy religijnych i nie zapowiada się, by wojna pomiędzy „roślinożercami”, a „mięsożercami” chyliła się ku końcowi. Istnieją jednak przypadki osób, które decydują się skończyć z dotychczasową dietą wege i na powrót zacząć jeść mięso. Jak wtedy reagują na pierwsze kęsy?

Odwieczna wojna pomiędzy wegetarianami, a tymi którzy nie stronią od posiłków mięsnych jest jak temat rzeka. Każda ze strona jest uzbrojona w swoje argumenty i raczej nigdy siebie nie przekonają do swoich racji.

Zdarza się jednak, że po stronie wegetarian, jednostki postanawiają zmienić front i swoją dietę, ale jak wyglądają ich reakcję gdy po raz pierwszy stykają się z mięsnym posiłkiem, które odmawiały sobie przez lata?

Postanowili to sprawdzić Stephanie Potakis, która od 22 lat nie miała w ustach żadnego mięsa oraz YouTubowy kanał The A.V. Club.

Reakcja Potakis na pierwsze kęsy jest… zaskakująca? Wieloletnia wegetarianka nie może nacieszyć się smakiem mięsa. Zobaczcie.

https://www.youtube.com/watch?v=LnKbiyTyTxs

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego

bh

...

Zobacz również