Atak na policję Warszawie! Obcokrajowiec użył rozpędzonego samochodu

Atak na policję Warszawie! Obcokrajowiec użył rozpędzonego samochodu Źródło:

Cała Warszawa jest przerażona po tym co się wydarzyło. Drastyczny atak obcokrajowca na policję - celowo wjechał w nich samochodem. Potem rozpoczął się pościg.

45-letni Gruzin próbował przejechać policjantów, którzy próbowali zatrzymać jego samochód przy ul. Bakalarskiej. Warszawa zmieniła się w miejsce pościgu, który rozpoczął się po tym drastycznym ataku.

Warszawa: próbował przejechać policjantów

Obcokrajowiec pochodzący z Gruzji - według pierwszych medialnych doniesień - miał być już wcześniej notowany za poważne przestępstwa. To właśnie dlatego policja zainteresowała się mężczyzną. 45-latek zaatakował policjantów używając do tego rozpędzonego samochodu. Próbował ich przejechać! Funkcjonariusze mieli jednak ogromne szczęście i udało im się  w porę odskoczyć. Gdyby tego nie zrobili, mogłoby dojść do ogromnej tragedii. W starciu z samochodem nie mieliby najmniejszych szans. Rozpoczęła się chaotyczna strzelanina, podczas której funkcjonariuszom udało się trafić w pojazd napastnika i przestrzelić jedną z opon samochodu. Uciekinier mimo to zdołał przejechać jeszcze kilka ulic, jednak w końcu służbom udało się go zatrzymać i aresztować. Mężczyźnie z pewnością zostaną postawione zarzuty dotyczące ataku na funkcjonariuszy policji. Na razie nie podano dokładniejszych informacji na ten temat. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Eksplozja bomby w restauracji! Sprawcy na wolności
  2. Wyciekł tajny przekaz PiS dla posłów! Będzie afera?
  3. Duda został sam. PiS mu nie pomoże
  4. órka Tyszkiewicz była świadkiem samobójstwa. Słynny artysta wbił sobie nóż
  5. Duda został sam. PiS mu nie pomoże
Źródło: rmf24.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News