Dantejskie sceny. Porażające nagranie z autobusu komunikacji miejskiej tylko dla wytrwałych

Dantejskie sceny. Porażające nagranie z autobusu komunikacji miejskiej tylko dla wytrwałych Źródło: @krystian.skudzinski/ https://www.facebook.com/krystian.skudzinski/videos/1733900276758647/

Warszawa - w jednym z autobusów miejskich doszło do dantejskich scen, w sieci pojawiły się szokujące nagrania. Jeden z pasażerów twierdzi, że został zaatakowany podczas nocnej kontroli biletów. Ochroniarz kontrolera miał zedrzeć mu z twarzy maseczkę i dopuścić się ataku fizycznego, kierowca nie zareagował. Mężczyzna zrelacjonował zdarzenia na swoim Facebooku, internauci są oburzeni.

Warszawa - do sieci trafiły porażające nagrania z jednego z autobusów miejskich. Użytkownik Facebooka twierdzi, że został zaatakowany przez kontrolera biletów i jego ochroniarza. Mężczyzna zrelacjonował całe wydarzenie na swoim Facebooku, internauci są wstrząśnięci.

Warszawa - kontroler z ochroniarzem zaatakowali pasażera autobusu

Sytuacja miała miejsce 6 lipca 2020 roku ok. godzi 23:15 w warszawskim autobusie linie 154 między przystankami "Bemowo-Ratusz 02", a "Osiedle Górczewska 02". Dokładny przebieg zdarzenia opisał na swoim Facebooku Krystian Skudziński. Młody mężczyzna twierdzi, że został zaatakowany podczas kontroli biletów. Kontroler miał zniszczyć jego legitymację szkolną, a ochroniarz rzucić się na niego.

- Ochroniarz rzucił się na mnie, szarpał mną, rzucał po autobusie, kiedy stawiałem opór, zdarł mi z twarzy maseczkę (...), używał wulgaryzmów. Kiedy wielokrotnie mówiłem mu żeby mnie nie dotykał i że ma zachować 2 metry odstępu, odpowiadał, że jego to nie obowiązuje, a on może robić to co robi, ponieważ podniosłem rękę na kontrolera [pisownia oryginalna] – napisał Krystian Skudziński na Facebooku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pasażer autobusu nagłośnił sprawę w internecie, udostępnił w sieci porażające nagrania

Mężczyzna posiadał kartonikowy bilet, który stracił ważność w trakcie przejazdu. Krystian Skudziński twierdzi, że dokupił aktualny bilet za pomocą aplikacji "Jak Dojadę". Kontroler miał jednak uznać, ze pasażer porusza się bez biletu, a na uwagi pasażera zareagować agresją. Wszystko miał widzieć kierowca pojazdu, jednak mężczyzna nie zdecydował się na interwencję. 

Dzisiaj grzeje: 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski

2. Dowbor była zdruzgotana. Na jaw wyszły właśnie dobijające fakty

3. Znika kolejny zakaz. Polacy długo czekali na tę decyzję

Krystian Skudziński wskazuje, że do nagłośnienia sprawy skłonił go brak reakcji urzędników ZTM na to, co go spotkało. Do swojego postu dołączył nagrania ze zdarzenia. Zaapelował na Facebooku o udostępnianie jego postu, a internauci pod wpisem tłumnie wyrazili swoje oburzenie zaistniałą sytuacją.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, zmarł na oczach ukochanej żony
  3. Tragedia w polskim mieście. Ogień jest bezlitosny, dym widać z co najmniej kilku kilometrów
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje b. minister
  5. Media ujawniają. Wiadomo, co stało się w więzieniu z ojcem, który zabił małego Wiktorka
  6. Kelner pilnie ostrzega. W restauracji pod żadnym pozorem nie zamawiajcie jednego dania, obrzydzenie bierze na samą myśl
  7. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem
  8. Królikowski szaleje z dziewczyną na wystawnych kolacjach. Wszyscy zwrócili uwagę na piękny pierścionek, aktorka od razu odpowiedziała
  9. Przykra wiadomość dla milionów Polaków. Wszystko okazało się dopiero po zakończeniu kampanii

Źródło: o2

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News