Tragedia w Warszawie, jeden błędny krok wystarczył. Nie żyje

Tragedia w Warszawie, jeden błędny krok wystarczył. Nie żyje Źródło: Pikio.pl

Warszawa: tragedia na budowie Południowej Obwodnicy. Do zdarzenia doszło przy ulicy Ogórkowej na placu budowy. Policja jest w trakcie ustalania okoliczności tego zdarzenia.

Warszawa: tragedia na placu budowy. Do zdarzenia doszło na ulicy Ogórkowej w Wawrze, gdzie trwają prace budowlane w związku z powstającym tam etapem Obwodnicy Południowej. Policja bada właśnie okoliczności tego wypadku. Są ofiary w ludziach. 

Warszawa: tragedia podczas budowy obwodnicy

W Warszawie doszło dzisiaj do tragicznego wypadku na placu budowy Obwodnicy Południowej. Nie żyje jedna osoba. Informację potwierdził st. asp. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji. Ofiarą zdarzenia jest jeden z robotników pracujących na budowie. 

Do tragicznego wypadku doszło przy ulicy Ogórkowej na warszawskim Wawrze. Budowlaniec spadł  z dużej wysokości. Na miejscu natychmiast zjawiła się policja w celu ustalenia okoliczności tego incydentu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Robotnik spadł z dużej wysokości

Robotnik uległ śmiertelnemu wypadkowi podczas pracy. Najprawdopodobniej wykonywał coś na dużej wysokości i z jakichś powodów spadł. Nie wiadomo, czy był odpowiednio przygotowany do pracy w takich warunkach i czy miał na głowie kask. 

Do ofiary natychmiast wezwana została karetka pogotowia. Niestety, mimo akcji reanimacyjnej mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu wypadku pojawiła się również policja, która ma ustalić, jakie były okoliczności tego zdarzenia. Nie wiadomo, z jakiej dokładnie wysokości upadł budowlaniec. Funkcjonariusze i prokuratura, a także Inspekcja Pracy zajmą się zbadaniem, czy na placu budowy zachowane były zasady BHP i czy robotnik został na niej zatrudniony legalnie. 

Budowa Południowej Obwodnicy Warszawy ruszyła 21 czerwca 2017 roku. Ma ona powstać na odcinku węzeł Puławska-węzeł Lubelska i być znacznym ułatwieniem komunikacyjnym dla mieszkańców stolicy. W związku z tragedią i zapowiedzianym śledztwem prawdopodobnie nastąpi krótkie opóźnienie w budowie tego odcinka.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Polsat: Potworne podtopienia na wschodzie Polski. Ewakuowano kilkanaście osób, to dopiero początek
  2. Lidl podsłuchuje swoich klientów w ich domach?! Niepokojące odkrycie konsumentów, marka musi się tłumaczyć
  3. Na ciele martwej 14-latki znaleziono aż 50 różnych obrażeń. Makabrycznego morderstwa dokonali jej znajomi
  4. Oliwia Bieniuk pozuje do zdjęcia w odważnym stroju. Uwagę wszystkich przykuwa jeden szczegół

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News