Warszawa: potwierdzono, że doszło do niebezpiecznej sytuacji
Pikio.pl
Agata Jaroszewska - 16 Września 2020

Wielki chaos, ludzie uciekają w popłochu ratując się. Pilna ewakuacja w centrum Polski

Warszawa: media przekazały informacje o wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji. Konieczna była natychmiastowa ewakuacja, sprawa jest wyjątkowo poważna.

Warszawa po raz kolejny znalazła się na ustach wszystkich. Mieszkańcy stolicy codziennie stawiają czoła kolejnym przeciwnościom losu. Tym razem sytuacja jest poważna, pojawiło się realne zagrożenie życia i zdrowia.

Minister zdrowia - informacjeKlamka zapadła, Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję. Dotyczy każdego Polaka powyżej konkretnego wiekuCzytaj dalej

Warszawa: pilna ewakuacja centrum handlowego

Warszawa w godzinach wieczornych znalazła się w centrum zainteresowania służb. W mediach pojawiły się informacje, że w jednym z centrum handlowych ludzie zaczęli w popłochu opuszczać budynek. Ewakuacja obejmuje zarówno klientów, jak i pracowników. SuperExpress nieoficjalnie podaje, że powodem akcji służb w Galerii Wiatraczna, jest alarm bombowy. Na razie nie ma jednak zbyt wielu informacji, co do prowadzonej przez służby działań. Nie ulega wątpliwości, iż służby podejmują wszelkie działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno klientom galerii, jak i mieszkańcom i kierowcą znajdującym się w jej otoczeniu. Możliwe jest wystąpienie utrudnień na drogach okalających budynek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

DomSądzili, że dom jest całkowicie opuszczony. W środku znaleźli coś porażająco przykregoCzytaj dalej

Niebezpieczna sytuacja praktycznie w samym centrum miasta

Galeria Wiatraczna znajduje się w często uczęszczanym miejscu komunikacyjnym. Tuż obok galerii znajduje się praskie rondo Wiatraczna. Warszawa może spodziewać się w godzinach wieczornych sporych utrudnień, a powrót do domu może znacznie się wydłużyć. Jak na razie nie podano wiadomości na temat tego czy ktokolwiek w wyniku prowadzonych działań ucierpiał oraz jak przebiega ewakuacja tak wielkiego obiektu.

Do zamknięcia galerii została zaledwie godzina, jednak nie zważając na to wielu mieszkańców stolicy liczyło na dokonanie tam zakupów. Pozostaje mieć nadzieję, że pracujące na miejscu służby nie potwierdzą podejrzenia dotyczącego ładunku wybuchowego znajdującego się na terenie Galerii Wiatraczna. To nie pierwszy tego typu alarm w ostatnich dniach.

Dzisiaj grzeje:

1. Skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler rzuciła ścierką w kelnerkę, chwilę później złapała cięższą rzecz

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

Niestety Warszawa po raz kolejny musi ewakuować ludzi, ostatnio byli to licealiści

Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy o podobnym przypadku w stolicy. Służby wezwane zostały do liceum na Targówku, gdzie podejrzewano wyciek gazu. Sytuacja ta mogła prowadzić do niebezpiecznego wybuchu, a z racji przebywania w placówce niemal tysiąca uczniów i pedagogów natychmiast podjęto decyzję o ewakuacji szkoły. Na ostateczne ustalenia służb dotyczących alarmu bombowego w Galerii Wiatraczna należy poczekać. Pozostaje mieć nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
  3. Niewiarygodne odkrycie. Znamy kolejny powód zatonięcia Titanica
  4. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  5. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  6. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  7. Zmiksuj banany ze słodkim dodatkiem. Zyskasz domowe lekarstwo na chore gardło

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: SuperExpress

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News