Zapadła radykalna decyzja. Warszawiaków czeka ogromna zmiana

Zapadła radykalna decyzja. Warszawiaków czeka ogromna zmiana Źródło: Pikio.pl

Warszawa - rzeczniczka stołecznego ratusza Karolina Gałecka poinformowała o ostatecznej decyzji władz miasta w związku z porannym wypadkiem autobusu linii 181.

Warszawa - zapadła poważna decyzja, informacje przekazała rzeczniczka stołecznego ratusza Karolina Gałecka. Władze podjęły działanie w związku z porannym wypadkiem autobusu linii 181, warszawiaków mogą czekać poważne zmiany.

Warszawa - wypadek autobusu linii 181

We wtorek po godzinie 10:00 warszawski autobus linii 181 zjechał z drogi i uderzył w auta osobowe zaparkowane przy ul. Klaudyny w warszawskiej dzielnicy Bielany. Jak przekazały media, kierowca autobusu był pod wpływem narkotyków. Mężczyzna jest pracownikiem firmy Arriva, która z kolei jest podwykonawcą na rzecz warszawskiego Zarządu Transportu Miejskiego. Rzeczniczka stołecznego ratusza Karolina Gałecka przekazała ważną decyzję władz miasta.

- Przewoźnik @ArrivaPolska został pilnie wezwany do Roberta Soszyńskiego, zastępcy prezydenta @warszawa. Jeżeli potwierdzą się informacje o obecności substancji psychoaktywnych u kierowcy, rozważymy zerwanie umowy  z przewoźnikiem - napisała rzeczniczka warszawskiego ratusza na Twitterze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie pierwsza taka sytuacja w Warszawie w ostatnich tygodniach. Wcześniej doszło do wypadku, w wyniku którego autobus miejski spadł z wiaduktu na moście Grota-Roweckiego. Kierowca pojazdu linii 186, również związany zawodowo z firmą Arriva, także znajdował się pod wpływem narkotyków.

Rzeczniczka warszawskiego ratusza przekazała ważne informacje

Rzeczniczka stołecznego ratusza potwierdziła, że po spotkaniu z przedstawicielami firmy Arriva władze miasta zawieszają współpracę z niemieckim przewoźnikiem.

- Po spotkaniu władz @warszawa z firmą @ArrivaPolska zawiesiliśmy umowy z wykonawcą. Oczekujemy od firmy przetestowania kierowców i zaświadczenia, że nie zażywają oni substancji psychoaktywnych. W tym czasie połączenia obsługiwać będą pozostali przewoźnicy - poinformowała Karolina Gałecka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nieoficjalne doniesienia TVP z Warszawy zwalają z nóg. Mieszkańcy drżą z obaw, ujawnili niepokojące kulisy

2. Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą wyborów. Jasnowidz wskazał zwycięzcę

Joanna Parzniewska, przedstawicielka spółki Arriva, zapewniła, że trwają przygotowania do przeprowadzenia tych działań. Wszyscy kierowcy zostaną przebadani na obecność narkotyków "najszybciej, jak to możliwe". testy mają być obowiązkowe, a w przypadku, gdy pracownik nie zgodzi się na ich wykonanie, firma powiadomi policję.

- Mamy świadomość, że jest to sytuacja nieuregulowana prawnie, natomiast biorąc pod uwagę te dwa zdarzenia w tak bliskim czasie podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu testów. Stawiamy bezpieczeństwo pasażerów na pierwszym miejscu - zapewniła Joanna Parzniewska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieprawdopodobne, ile Kozidrak ma lat, wygląda na młódkę. W jej jadłospisie tkwi sekret na przepiękny wygląd
  2. Znany skoczek narciarski miał poważny wypadek. Jest w stanie krytycznym, trwa walka o życie
  3. Niebywałe doniesienia brytyjskiej prasy. Meghan Markle ma być w 3. miesiącu ciąży, Harry'emu została tylko modlitwa
  4. Trąba powietrzna zdewastowała niemal całą gminę. Widok zniszczeń zasmuca
  5. Przemek Kossakowski zdradził prawdę o córce Martyny. Kto by pomyślał, nie ma lekko
  6. Właśnie opublikowano oficjalne rozporządzenie Ministra Zdrowia. Chodzi o II turę wyborów, bardzo ważne

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News