Zakrwawione dziecko w samochodzie. Dramatyczna akcja służb w Warszawie

Zakrwawione dziecko w samochodzie. Dramatyczna akcja służb w Warszawie Źródło: wikipedia

Warszawa była miejsce przerażających zdarzeń. Do akcji musiały wkroczyć służby. W samochodzie było zakrwawione dziecko, którego nie dało się przewieść do szpitala ze względu na korki.

Warszawa wczoraj w godzinach popołudniowych została postawiona na nogi. Służby musiały podjąć dramatyczną akcje. Całe zdarzenie miało przerażający przebieg, a w jego samym centrum znalazło się maleńkie dziecko. 

Warszawa znalazła się w centrum dramatycznych wydarzeń 

W środę około godziny 18 doszło na drogach Warszawy do dramatycznych wydarzeń. Radiowóz III Oddziału Terenowego straży miejskiej przejeżdżał zakorkowanymi ulicami miasta, nagle funkcjonariuszy o pomoc poprosił jeden z pasażerów samochodu znajdującego się w korku.

Kierowca skody fabii, który zgłosił się do policjantów o pomoc, tłumaczył, że jak najszybciej musi znaleźć się w szpitalu. Sprawa wyglądała na poważną, ale funkcjonariusze nie zdawali sobie sprawy, jak poważna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zakorkowana Warszawa o mały włos nie doprowadziła do tragedii

Policjanci zajrzeli do skody fabii, która kierował mężczyzna i dostrzegli w niej płaczącą kobietę z dzieckiem na rękach. Dziecko, które było w objęciach matki miało zakrwawioną twarz. Funkcjonariusze policji widząc, taki obraz nie mogli postąpić inaczej, natychmiast podjęli decyzję o tym, że włączą sygnały świetlne i głosowe i popędzą do szpitala, a za nimi rodzice ze zranionym dzieckiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż czuł, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy, przyłapał ją. Kompromitujące wideo wstawił do sieci
2. Ich pies ciągle szczekał. Wkrótce zobaczyli najstraszniejszą scenę w swoim życiu

Korki na alei Krakowskiej ciągnęły się przez całe miasto. Policjanci eskortowali rodziców aż do dziecięcego szpitala na ulicy Pawińskiego. Dzięki ich pomocy, chłopczyk dużo szybciej pojawił się na izbie przyjęć, niż gdyby rodzice pozostali w korku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Spod gruzów wyciągali kolejne ciała dzieci. Potwierdziły się tragiczne doniesienia dot. ofiar śmiertelnych po wybuchu na południu Polski
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Niebawem emerytury na pół gwizdka. ZUS nie owija w bawełnę - nie ma co liczyć na przyzwoite emerytury

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News