Polska celebrytka grzmi w sieci. Twierdzi, że ma koronawirusa i nikt nie chce jej pomóc

Polska celebrytka grzmi w sieci. Twierdzi, że ma koronawirusa i nikt nie chce jej pomóc Źródło: instagram.com officialandzia

Gwiazda "Warsaw Shore" jest przerażona. Podejrzewa u siebie koronawirusa, a pomimo tego nikt nie chce jej pomóc.

Przygoda z "Warsaw Shore", choć bardzo krótka, okazała się owocna. Gwiazda co prawda zagościła tylko w jednej edycji show, ale mimo to zdobyła rzeszę wiernych fanów, ochoczo śledzących każdy jej krok w mediach społecznościowych. Celebrytka wychodzi im na przeciw, z przyjemnością opowiadając o najciekawszych wydarzeniach ze swojego życia. Ostatnio była jednak zmuszona podzielić się czymś wyjątkowo przykrym. Przyznała, że podejrzewa u siebie Covid-19, a co gorsza, nikt nie chce udzielić jej pomocy. 

Wielka gwiazda "Warsaw Shore" twierdzi, że ma koronawirusa

Andzia to wschodząca gwiazda, która swoją popularność zawdzięcza programowi rozrywkowemu "Warsaw Shore", którego mottem jest dobra zabawa bez umiaru. Choć jej przygoda z show szybko dobiegła końca, dziś na Instagramie śledzi ją blisko 50 tys. osób, a liczba ta stale rośnie. Ostatnio gwiazda podzieliła się z obserwatorami wyjątkowo przykrym doświadczeniem. Szczerze przyznała, że podejrzewa u siebie koronawirusa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Jedynym symptomem u mnie to zanik kubków smakowych. Nie czuje w smaku, nie mam węchu. Strasznie boli mnie głowa. Martwię się o moją rodzinę, nie chcę nikogo zarazić. Siedzę w domu - przyznała Andzia z "Warsaw Shore". Okazuje się jednak, że strach przed zarażeniem to nie jedyny koszmar, z jakim przyszło jej się zmierzyć. Celebrytka niestety nie może liczyć na wsparcie. 

Nikt nie chce jej pomóc 

Andzia postanowiła nagłośnić swoją historię, w której to, choć podejrzewała u siebie zarażenie koronawirusem, nikt nie udzielił jej pomocy. Przyznała, że w ostatnim czasie była na wakacjach poza granicami kraju, a mimo to nikt nie skontrolował jej stanu zdrowia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo kim była i na co chorowała zmarła na koronawirusa 27-latka. Wstrząsające doniesienia

2. Ogromne zmiany w robieniu zakupów. Maksymalnie 50 osób w sklepie, metr odległości, znamy szczegóły

- Korzystając z tego, że mam dość sporo obserwatorów nagłośnię aferę koronawirusa, która jest tak pokazana, jakiej to pomocy nie otrzymacie na granicy. To jest gó**o prawda. To, co przeżywałam przez ostatnie dni, to jest jedna wielka paranoja. Otrzymałam telefon, niestety z niezbyt fajną informacją dla mnie, że mój wynik jest pozytywny. Dzwonię na wszelkie informacje, sanepid, szpital, oddział zakaźny we Wrocławiu. I ja słyszę, że każdy może sobie powiedzieć, że ma koronawirus. Człowieku, wracam z miejsca, gdzie 80 proc. osób jest zarażonych. 50 proc. leży w szpitalu, z czego jeden z moich znajomych został zabrany helikopterem z 40 stopniami gorączki. Wyobrażacie sobie, żeby chora osoba nie otrzymała pomocy? Nie życzę nikomu, żeby go coś takiego spotkało - opowiedziała z rozgoryczeniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cukrzycę można zobaczyć w oczach. Objaw, którego nie wolno lekceważyć
  2. Piękny gest Kuby Błaszczykowskiego. Przeznaczy fortunę na walkę z epidemią, brawo
  3. Nadzwyczajna decyzja dużego banku w Polsce. Klienci będą mieli wybór
  4. Bardzo ważne ostrzeżenie WHO. Dotyczy młodych ludzi
  5. Czeka nas ogromny skok cen żywności? Niepokojące incydenty w Polsce, ministerstwo informuje
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Źródło: pudelek 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News