Warnke CAŁKIEM NAGO na imprezie. Co na to mąż?

Warnke CAŁKIEM NAGO na imprezie. Co na to mąż?

Katarzyna Warnke, aktorka i ukochana Piotra Stramowskiego, wystąpiła na imprezie Macieja Zienia. Kontrowersyjne jest jednak to, że na pokazie pojawiła się... całkiem nago. Pokazała swoje apetyczne kształty wszystkim zebranym dookoła. Wszystkiemu przyglądał się jej mąż. 

Katarzyna Warnke nago

Piękna aktorka nie wstydzi się swojego ciała, a paradowanie nago uważa za coś jak najbardziej normalnego. Jednakże, u Macieja Zienia dopiero po raz pierwszy w życiu pokazała się bez ubrania przed całą widownią. - Pierwszy raz zdarzyło mi się rozebrać do rosołu przed publicznością - powiedziała aktorka. Zobacz także: SZOKUJĄCA reakcja męża Warnke na jej ostre sceny seksu Do niecodziennego pokazu namówił ją gospodarz imprezy, czyli Maciej Zień. Na pokazie Warnke wystąpiła jako jego muza. W pewnym momencie zgaszono światła. Zapalił się jedynie reflektor, który skierowano na nagą aktorkę osłanianą delikatnie przez świetlne cienie. Wtedy na scenie pojawił się gospodarz imprezy, który ubrał ją w swoje stylizacje.

Co na to mąż?

Na widowni obecny był mąż Katarzyny, Piotr Stramowski, znany głównie z filmów Patryka Vegi. W żaden sposób nie był skrępowany, ani oburzony zachowaniem swojej ukochanej. Ewidentnie niecodzienny pokaz mu się podobał. - Nagość nie jest mi obca w pracy. W teatrze i na scenie rozbierałam się już nie raz, ale pierwszy raz zdarzyło mi się tak praktycznie rozebrać "do rosołu" przed publicznością. Było to wyzwalające doświadczenie - powiedziała Warnke Pudelkowi. Zobacz także: Gwiazda Vegi oszalała! Poszła do opery w stroju jak do burdelu Aktorka pierwszy raz pokazała się nago przed publicznością, ale w swojej karierze przyzwyczaiła nas do emanowania seksualnością. Brała udział między innymi w bardzo ostrych scenach seksu z raperem Sobotą. Ma jednak bardzo profesjonalne podejście do tego typu występów. Twierdzi, że są one elementarną częścią pracy aktorki i mimo, iż często nie są łatwe, trzeba do nich podchodzić bez kompleksów i z pełnym zaangażowaniem. Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News