Wałęsa przekroczył granicę? Uderzył w najczulszy, prywatny punkt Kaczyńskiego

Wałęsa przekroczył granicę? Uderzył w najczulszy, prywatny punkt Kaczyńskiego

Lech Wałęsa jest naprawdę wściekły! Ostro uderzył w Jarosława Kaczyńskiego na Twitterze, czym zadziwił internautów. Co napisał były prezydent?

Dzisiejsze zatrzymanie Władysława Frasyniuka odbyło się w atmosferze ogromnego skandalu. Policja miała wejść wczesnym rankiem do jego domu i wyprowadzić go w kajdankach. Zajście wyraźnie zbulwersowało i rozwścieczyło Lecha Wałęsę. W serii krótkich wpisów zwrócił się więc na Twitterze do Jarosława Kaczyńskiego, uderzając w jego czuły punkt. Były prezydent wypunktował prezesowi PiS jego samotność. Dał temu wyraz, pisząc o kocie Kaczyńskiego.

Wałęsa bez litości

- Kota se zamknij a nie SOLIDARNOSC (pisownia oryg. - przyp. red.) - napisał były prezydent, wytykając szefowi Prawa i Sprawiedliwości... samotność. ZOBACZ TAKŻE: Będzie się dzisiaj działo! O 18.00 ogromna manifestacja - Wypuść mi Władka bo nie ręczę za siebie (pisownia oryg. - przyp. red.) - dodał także wściekły Wałęsa.

Długa lista złośliwości

Oprócz tego 75-letnia legenda Solidarności nazwała Kaczyńskiego "karakanem" oraz zapowiedziała, że przyjdzie po Frasyniuka, jeżeli zbyt długo policja nie zdecyduje się wypuścić go na wolność. ZOBACZ TAKŻE: Absurdalne kulisy wojny w MON. Macierewicz wykręcił Błaszczakowi niezły numer Sam prezes Prawa i Sprawiedliwości nie zajął wciąż stanowiska w sprawie i nie zdecydował się odpowiedzieć Wałęsie. Internauci wątpią w to, żeby kiedykolwiek doczekali się oficjalnego odzewu. Twitter Fot. Twitter/Lech Wałęsa Twitter Fot. Twitter/Lech Wałęsa Twitter Fot. Twitter/Lech Wałęsa Twitter Fot. Twitter/Lech Wałęsa
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News