Walduś ze "Świata wg Kiepskich" potrzebuje pomocy. Rękę wyciągnęła Kowalska

Walduś ze "Świata wg Kiepskich" potrzebuje pomocy. Rękę wyciągnęła Kowalska

Bartosz Żukowski to aktor, który zasłynął w świadomości swoich fanów przede wszystkim jako Walduś ze "Świat według Kiepskich". Teraz prywatnie potrzebuje pomocy, a rękę wyciągnęła do niego znana piosenkarka - Kasia Kowalska.

Bartosz Żukowski, popularny Walduś ze "Świat według Kiepskich" ma poważne, prywatne problemy. Od trzech lat toczy rozwodową wojnę ze swoją żoną, Ewą Coll. Główną osią ich konfliktu jest sprawa opieki nad dzieckiem. Kiedyś bawił jako Walduś ze "Świat według Kiepskich", teraz musi się zmagać z przykrymi, prywatnymi sprawami. Od lat aktor toczy walkę o prawo do opieki nad 9-letnią córką Polą. Teraz pomoc dla Żukowskiego nadeszła ze strony, z której stanowczo się jej nie spodziewał.

Walduś ze "Świat według Kiepskich" przeżywa ciężkie chwile

Kasia Kowalska udzieliła dla magazynu "Pani" wywiadu, który może bardzo pomóc Żukowskiemu w jego sprawie. Kasia Kowalska związana była lata temu z Kostkiem Yoriadisem, który jest nawet ojcem jej dorosłej już córki Aleksandry. Yoriadis aktualnie jest partnerem żony Bartosza Żukowskiego - Ewy Coll. Aktor bardzo nie lubi nowego partnera żony, uważa nawet, że nie powinien on zajmować się jego córką. Kasia Kowalska opowiada o wydarzeniu, które może wskazywać na to, że obawy Żukowskiego są w pełni uzasadnione. Kowalska w wywiadzie wyznała, że niedługo po tym jak urodziła córkę została sama, bo ojciec jej dziecka, pochodzący z Grecji Kostek Yoriadis, zniknął z ich życia i nie chciał kontaktować się z córką. Mężczyzna nie dawał także pieniędzy na utrzymanie Oli. Taka postawa mężczyzny sprzed lat może dać sądowi do myślenia, na temat tego, kto powinien zajmować się 9-letnią Polą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skarpetki złuszczające – dlaczego warto je kupić? Ile kosztują?
  2. Doda pod ostrzałem! Wyśmiała uczestniczkę „Milionerów”. „Słabe, nie masz klasy za grosz”
  3. Mafia przyszła zniszczyć Sławomira. Obronił się w najbardziej polski sposób
  4. Co za żenada w TVN! Rusin i Kraśko stanęli jak wryci
  5. Piramida żywieniowa – zasady żywienia dzieci i dorosłych
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News