Waldemar Goszcz zmarł tragicznie i osierocił małą córeczkę. Wyrosła na piękną kobietę

Waldemar Goszcz zmarł tragicznie i osierocił małą córeczkę. Wyrosła na piękną kobietę

Waldemar Goszcz zmarł w tragicznych okolicznościach. Jego odejście wstrząsnęło jego bliskimi i całą Polską. Aktor zostawił po sobie małą córeczkę, która wyrosła na przepiękną kobietę.

Kiedy zginął, opłakiwała go cała Polska. Waldemar Goszcz osierocił wtedy 6-letnią córeczkę, która wyrosła na piękną kobietę. Dziś robi karierę w modelingu i bardzo przypomina zmarłego ojca. Waldemar Goszcz zginął tragicznie w poważnym wypadku samochodowym, w wyniku którego o mały włos życia nie stracił również inny aktor, Radosław Pazura. Goszcz miał wtedy zaledwie 29 lat.

Waldemar Goszcz byłby dumny z córki

Goszcz popularność zdobył dzięki roli Adama, w bardzo popularnym serialu pt. "Adam i Ewa". Jego córka, Wiktoria w chwili śmierci taty była malutką dziewczynką. Kiedy dorosła, w pewnym sensie poszła w jego ślady. Nie jest co prawda aktorką, tylko modelką, ale jej ojciec również poświęcał się modelingowi. Współpracował z dużymi markami m.in.: Cerutti, Thierry Mugler oraz Nikos. Dziewczyna wzięła ostatnio udział w pokazie Macieja Zienia, znanego, polskiego projektanta. Widać, że może się w tym w przyszłości mocno realizować, jest jeszcze bowiem bardzo młoda. Wiktoria Goszcz na aktualnie 21 lat. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nagrody dla rządu to przy tym nic. PiS ROZTRWONIŁ majątek
  2. Nowy skandal wstrząsa PiS. Roztrwonili kolejne sumy
  3. Kryminolog zdemaskował Jackowskiego?! Na tym ma polegać jego sekret
  4. Anna Mucha nigdy tego nie zrobiła! Fani są zaskoczeni
  5. Ridge Forester z „Mody na sukces” nie jest już taki przystojny. Zobacz szokującą zmianę
Źródło: fakt.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News