Atak nożownika w Polsce. Znany zawodnik MMA ranny

Atak nożownika w Polsce. Znany zawodnik MMA ranny Źródło: .

Wakacje w Łebie mogły zakończyć się prawdziwą tragedią. Wypoczynek turystów zakłócił atak niebezpiecznego mężczyzny uzbrojonego w myśliwski nóż. Przez niego ciężko ranny został słynny zawodnik MMA, którego kilkakrotnie ugodził w brzuch.

Wakacje w Łebie miały być czasem spokoju i beztroski dla każdego, kto zdecydował się spędzić tam urlop. Turyści jednak będą mieć zdecydowanie złe wspomnienia z wyjazdu przez pewnego mężczyznę. Niebezpieczny osobnik postanowił zaatakować przechodniów na jednej z ulic, przy użyciu noża myśliwskiego. Mogło dojść do strasznej tragedii.

Wakacje w Łebie zrujnowane przez nożownika. Mogło zakończyć się śmiercią bezbronnej kobiety

Wakacje w Łebie wydają się idealnym sposobem za spędzenie spokojnych chwil w uroczej miejscowości. Takie założenie okazało się błędem przez niebezpiecznego mężczyznę, który postanowił zaatakować na jednej z ulic jedną z przechodzących tamtędy kobiet. Mogło dojść do okropnej tragedii, jednak czujność słynnego zawodnika MMA, Witolda Wyrzykowskiego, uchroniła ofiarę nożownika przed brutalnym atakiem.

Niestety, sportowcowi nie udało się uniknąć obrażeń. Został ciężko ranny - napastnik zadał mu aż trzy ciosy w brzuch. Po całym zdarzeniu obrońca kobiety zapadł na tydzień w śpiączkę, a o jego heroicznym starciu z niebezpiecznym osobnikiem poinformowała organizacja Dragon Fight Night MMA.

- Wczoraj obudził się po tygodniu, ledwo miał siłę rozmawiać. Witek trzymaj się bracie DFN oraz ALFA AKTIV na Ciebie czekają. Wracaj do zdrowia trzymamy za Ciebie kciuki - napisali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nożownik był bardzo niebezpieczny, teraz odpowie przed sądem 

Mieszkańcy Łeby byli przerażeni, gdy groźny mężczyzna grasował po ulicach miasta. Na szczęście policji udało się ująć niebezpiecznego napastnika. Agresor usłyszy przed sądem najprawdopodobniej zarzuty usiłowania zabójstwa, za co grozi mu nawet dożywotnie pozbawienie wolności. 

Witold Wyrzykowski z kolei dochodzi do siebie po ciężkich operacjach. Miał wystąpić na najbliżej gali sportowej, jednak teraz musi się skupić wyłącznie na rekonwalescencji, a potem zapewne długiej rehabilitacji. Fani i koledzy z organizacji trzymają kciuki za jego szybki powrót do formy. Jedno jest pewne: wszyscy na długo zapamiętają bohaterski czyn sportowca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Z ostatniej chwili: Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News