Rodzina odpoczywała na kempingu gdy nagle zaatakował ich wilk. Ojciec osłonił dzieci własnym ciałem

Rodzina odpoczywała na kempingu gdy nagle zaatakował ich wilk. Ojciec osłonił dzieci własnym ciałem Źródło: Unsplash/Jeroen Bosch

Nie spodziewali się, że w wakacje spotka ich tak przykre doświadczenie. Rodzina została zaatakowana przez dziką bestię, która wdarła się nagle do ich namiotu próbując upolować dzieci. Ojciec rzucił się na pomoc pociechom, które następnie ochronił bohatersko własnym ciałem.

Wakacje skończyły się wielką tragedią całej rodziny. Czworo turystów postanowiło rozbić namiot w jednym z popularniejszych parków. Nie wiedzieli, że w środku nocy dojdzie do starcia pomiędzy nimi, a wygłodniałym wilkiem. Zwierzę chciało porwać i zjeść ich dzieci, ale na pomoc młodym ruszył ich bohaterski ojciec. Własnym ciałem osłonił bezbronnych.

W wakacje wybrali się do Parku Narodowego. W nocy ich namiot zaatakował wygłodniały wilk

Sytuacja, o której informuje serwis "o2", miała miejsce w Kanadzie, w Parku Narodowym Banff. Wesoła rodzinka rozbiła na terenie parku namiot, a następnie, po kilku godzinach radosnego śpiewania i rozmów położyli się spać. W nocy obudził ich hałas, który bardzo ich zaniepokoił. Nim zdążyli zareagować do ich namiotu nagle wpadł wilk, który od razu rzucił się na małe dzieci Matta Rispoli. Ojciec ani myślał skupiać się w tej chwili na strachu. Pod wpływem impulsu natychmiast rzucił się na pomoc dzieciom, które osłonił własnym ciałem. Wilk raz za razem gryzł jego dłonie i nogi, a żona Matta przeraźliwie krzyczała. Nic nie mogła jednak zrobić. Zwierzę nie chciało odejść.

Na pomoc ruszył Russ Fee, turysta z sąsiedniego namiotu

Atak wilka skończyłby się prawdopodobnie śmiercią całej rodziny, gdyby nie pomoc Russa Fee, który usłyszał krzyki. Przybiegł do namiotu Matta i zaczął uderzać wilka, aby go wystraszyć. Obaj mężczyźni w końcu jakoś poradzili sobie ze zwierzęciem, które zmęczone, obolałe i zakrwawione ze strachu zbiegło z namiotu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Po 13 dniach od urodzenia Antoś umarł, nigdy nie zapłakał. "Położna rzuciła go na mnie. Był siny"

2. FPP: Fiskus przywłaszczył sobie bezpodstawnie miliard złotych. Możesz odzyskać swoje pieniądze

Ciało Matta było w opłakanym stanie. Potrzebował pilnej pomocy lekarskiej, której udzielono mu w pobliskiej placówce medycznej. Blizny po starciu z wilkiem prawdopodobnie zostaną na jego rękach do końca życia. Matt jest jednak z siebie dumny, bowiem ochronił dzieci przed niebezpieczeństwem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News