Dramatyczna relacja z polskiego kurortu. Ludzie biją się o miejsca na plaży

Dramatyczna relacja z polskiego kurortu. Ludzie biją się o miejsca na plaży Źródło: Screen wp.pl

Wakacje nad polskim morzem są dla wielu Polaków nieodłącznym elementem letniego urlopu. Turyści nie boją się nawet pandemii koronawirusa, która znów dynamicznie zaczęła rozwijać się w naszym kraju. Nadmorskie kurorty przeżywają prawdziwe oblężenie, ludzie biją się o miejsce na plaży.

Wakacje w czasie pandemii koronawirusa - polskie kurorty wypoczynkowe przeżywają prawdziwe oblężenie turystów. Na portalu wp.pl opublikowano porażającą relację z polskich plaż, ludzie biją się o miejsca. Nadmorskie miejscowości pękają w szwach.

Wakacje 2020 - nadmorskie kurorty są pełne turystów

Z powodu pandemii koronawirusa, branża turystyczna obawiała się w tym roku wielkich strat, związanych ze spadkiem popytu na wyjazdy. Okazuje się jednak, że obawy były niesłuszne, a Polacy wcale nie zamierzają rezygnować ze swoich planów urlopowych z powodu ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Polskie kurorty są pełne turystów.

Dziennikarz portalu wp.pl Klaudiusz Michalec wybrał się do Władysławowa, by sprawdzić, jak wygląda sytuacja na tamtejszej plaży. Okazuje się, że nadmorski kurort pęka w szwach, a liczba turystów wypoczywających w mieście jest oszałamiająca. Polacy nie boją się pandemii, postanowili zrobić sobie "wakacje od wirusa".

 – Bardzo dużo ludzi, bardzo ciepła woda, bardzo miłe towarzystwo i tak powiem, jak pan z Białorusi: nie ma wirusa w ogóle, wirus jest z boku – powiedział jeden z turystów na władysławowskiej plaży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Turyści zupełnie nie przejmują się ryzykiem zakażenia koronawirusem

Jedna z turystek wyznała dziennikarzowi, że na plaży "ludzie biją się o miejsca". Faktycznie, widoki z brzegu Bałtyku są przerażające. Turyści ignorują podstawowe zasady bezpieczeństwa zalecane przez sanepid, a wielu z nich wprost przyznaje, że zupełnie nie przejmuje się ryzykiem zakażenia koronawirusem.

– Ludzie zapomnieli, że cała sytuacja ma miejsce – przyznała turystka z Gdańska. 

Dzisiaj grzeje: 1. Informacja z ostatniej chwili: Najpierw Henryk Wujec, teraz ona. Nie żyje Ewa Demarczyk
2. Aktorka "M jak Miłość" trafiła do szpitala. Wiadomo, co się z nią dzieje
3. Dziwne zachowanie Agaty Dudy po latach wyszło na jaw. Nikt nie miał pojęcia

To szokujące doniesienia, biorąc pod uwagę fakt, że w ostatnich dniach w Polsce notuje się rekordowe wzrosty zakażeń koronawirusem. W sobotę 14 sierpnia br. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejne 771 przypadki zarażenia SARS-CoV-2 na terenie naszego kraju, dzień wcześniej było ich jeszcze więcej, bo aż 832. Do tej pory łącznie potwierdzono w Polsce 56 090 zakażeń, a 1869 pacjentów zmarło w wyniku rozwinięcia się u nich choroby COVID-19.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje Wiesław Dębicki
  2. TVP i TVN informują, będzie niebezpiecznie. Zacznie się już dzisiaj
  3. Masz konto w banku? Nie ma dobrych wiadomości, chodzi o własne pieniądze
  4. Niestety, informacje nie są dobre. Najgorzej od ćwierćwiecza, wielu Polaków ucierpi?
  5. Dziennikarka TVN została napadnięta przez nietrzeźwego mężczyznę pod kościołem. Ujawniła szczegóły dramatycznej historii ze swojej młodości

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News