Pierwszy raz pojechali na wakacje z 2-miesięcznym synkiem. Wszyscy nie żyją, nie mieli żadnych szans

Pierwszy raz pojechali na wakacje z 2-miesięcznym synkiem. Wszyscy nie żyją, nie mieli żadnych szans

Wakacje zakończyły się tragedią dla młodej polskiej rodziny. W wypadku samochodowym na Węgrzech zginęli młodzi rodzice i ich dwumiesięczny synek. Sprawą zajmują się służby oraz władze ich rodzinnego miasta.

Wakacje są dla bliskich trzech ofiar wypadku samochodowego, naznaczone bólem i smutkiem. Młoda rodzina jechała wypocząć, ale wskutek tragicznego zdarzenia wszyscy zginęli. Do dramatu doszło na Węgrzech.

Wakacje pod znakiem tragedii. Cała rodzina zginęła

Wypadek miał miejsce na Węgrzech, w czwartek 8 sierpnia, około godziny ósmej rano. Samochód osobowy, którym podróżowała trzyosobowa rodzina z Piekar Śląskich, zderzył się z ciężarówką na autostradzie 37, w pobliżu miejscowości Szerencs na północy kraju. Węgierska policja poinformowała, że wszyscy członkowie rodziny - młodzi rodzice i ich dwumiesięczny synek - nie żyją. Ojciec i dziecko zginęli od razu, życie matki starano się jeszcze uratować w szpitalu.

- Jadący samochodem osobowym piekarzanie zderzyli się z ciężarówką na bośniackich numerach. W wypadku 30-letni ojciec i 2-miesięczny syn zginęli na miejscu, mama chłopczyka w krytycznym stanie została odwieziona do szpitala w Miszkolcu, w stolicy komitatu Borsod-Abaúj-Zemplén. Niestety, po kilku dniach zmarła - poinformował wiceprezydent Piekar Śląskich Krzysztof Turzański na swoim blogu.

Pomoc Urzędu Miasta dla bliskich ofiar

Władze Piekar Śląskich pomagają teraz bliskim ofiar tego smutnego wypadku. To polska ambasada na Węgrzech zawiadomiła Urząd Miasta o tragedii, a urzędnicy przekazali przykrą wiadomość krewnym zmarłej rodziny. Postanowiono też udzielić im wszelkiej pomocy w załatwieniu niezbędnych formalności. Zadbano też o przewiezienie krewnych na Węgry.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Pani prezydent od razu uznała, że rodzina kobiety, która jeszcze wtedy znajdowała się w szpitalu, powinna jak najszybciej znaleźć się na miejscu. Dlatego magistrat zapewnił im wyjazd na Węgry urzędowym samochodem - powiedziała rzecznik piekarskiego magistratu, Sylwia Łysakowska.

Dzisiaj grzeje 1. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Bliscy zdołali więc zobaczyć jeszcze przed śmiercią poszkodowaną w wypadku kobietę. Na miejscu, pogrążonych w żałobie krewnych, wziął pod opiekę ksiądz, który zapewnił im nocleg. Władze Piekar Śląskich przygotowały też pomoc psychologiczną i zorganizowały pomoc w sprawach związanych z transportem zwłok do Polski. 

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Margaret odchodzi z Kościoła. Czarę goryczy przelała masturbacja
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: TVN 24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu