Spędzający wakacje nad Morskim Okiem oniemieli. 2 bezwstydnych dziadków nagle się rozebrało do naga, tłumy dzieci na wszystko patrzyły

Spędzający wakacje nad Morskim Okiem oniemieli. 2 bezwstydnych dziadków nagle się rozebrało do naga, tłumy dzieci na wszystko patrzyły Źródło: Wikipedia - Tamerlan

Wakacje dla wielu osób bywają czasem, gdy w końcu można odpocząć od licznych problemów dnia codziennego. Czasami jednak nie udaje się uciec od absurdalnych i frustrujących sytuacji. Przekonali się o tym polscy wczasowicze, którzy byli świadkami odważnego czynu dwóch starszych panów.

Wakacje to wyjątkowy czas dla wielu rodzin na całym świecie. Mogą w końcu liczyć na wspólny wyjazd po ciężkim roku pracy, w końcu jest czas na to, aby zregenerować siły i zebrać wiele pięknych wspomnień. Czasami jednak dochodzi do sytuacji, o których pamiętamy, choć wolelibyśmy jak najszybciej o nich zapomnieć.

Kilka dni temu doszło do zdarzenia głośno komentowanego przez media z całej Polski. Chodzi o zachowanie dwóch starszych mężczyzn, którzy zdecydowali się na kąpiel bez ubrań w jeziorze nad Morskim Okiem. Wszystko odbyło się na oczach zgromadzonych licznie plażowiczów, którzy nie ukrywali swojego wielkiego wzburzenia tym, co mieli okazję zobaczyć. Trudno jest wytłumaczyć nietypowe zachowanie seniorów.

Obrzydzili wakacje setkom turystów

Nad jednym z jezior znajdowały się setki plażowiczów. Ludzie liczyli na to, że uda im się spędzić czas w spokoju i z dala od miejskiej codzienności, a także licznych absurdów dnia codziennego. Ostatecznie nie udało im się całkowicie wykluczyć tego ostatniego. Wszystko ma związek z zachowaniem dwóch starszych mężczyzn, które zasługuje na potępienie.

Obaj zdecydowali się na nagą kąpiel w jeziorze, co poskutkowało obrzydzeniem wielu zgromadzonych. Na miejscu przebywały przecież tłumy dzieci, które nie powinny być narażane na tego typu widoki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wakacje zazwyczaj oddalają od nas absurdy życia codziennego

- Panowie okazali się nudystami i myśleli, że w parku narodowym mogą plażować na golasa. Tymczasem zabronione jest nie tylko kąpanie się w tatrzańskich jeziorach, ale i przebywanie poza szlakiem, a z kolei obnażanie się w miejscu publicznym to zachowanie nieobyczajne. Panowie popełnili w sumie trzy wykroczenia. Otrzymali zatem najwyższe mandaty. Panowie przekonywali, że w Czechach zostaliby najwyżej upomnienie. Zostali przykładnie ukarani i nie protestowali. Zachowywali się wobec nas kulturalnie i przyjęli mandaty - twierdzi Edward Wlazło, komendant straży Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Okazuje się więc, że pomimo swojego zachowania seniorzy nie czuli się zawstydzeni, jednak postanowili przyjąć karę z pokorą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta! 
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Setki klientów chcą roznieść Biedronkę. "Upokarzające!"
  5. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
     

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News