W siedmiu na jednym miejscu. 21 Ukraińców jechało 3-osobowym autem

W siedmiu na jednym miejscu. 21 Ukraińców jechało 3-osobowym autem Źródło: źródło: dolnoslaska.policja.gov.pl

Dolnośląska policja doniosła o nietypowej sytuacji, jaka miejsce miała podczas zatrzymania jednego z aut do rutynowej kontroli. Funkcjonariusze nie kryli swojego zdumienia, kiedy w małym busie znaleźli 21 osób.

Do zatrzymania podejrzanego busa doszło 19. grudnia we Wrocławiu. Tamtejsza drogówka, zatrzymała pojazd na ulicy Armii Krajowej. Policjanci stwierdzili, że pojazd jest znacznie przepełniony. Auto zarejestrowano bowiem na przewóz 3 osób, podczas gdy w samochodzie przewożono 21 mężczyzn.

Oprócz tych, którzy siedzieli na fotelu, znalazło się jeszcze 18 innych, którzy zajmowali część ładunkową pojazdu. Siedzieli tam lub stali - zależnie od możliwości - razem ze sprzętem budowlanym. Co więcej, wszyscy poruszający się pojazdem mężczyźni okazali się być Ukraińcami.

Kierowca pojazdu stracił już swoje prawo jazdy i otrzymał wysoki mandat za kilkukrotne przekroczenie dopuszczalnej liczby przewożonych osób. Policjanci zatrzymali też dowód rejestracyjny pojazdu ze względu na jego stan techniczny.

pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News