"Votek się odnalazł, tylko ma żonę i dzieci"- huczy internet. Wyjaśniamy! (VIDEO)

"Votek się odnalazł, tylko ma żonę i dzieci"- huczy internet. Wyjaśniamy! (VIDEO)

"To musiało się tak skończyć. Życie to jednak nie jest love story. Piękna Dee z YouTube poszukiwała Wojtka z Polski i ten faktycznie się odnalazł. Ale błaga by jej nie pomagać, ponieważ... ma żonę i dzieci." Tak mogłoby się wydawać, bo internet obiegła podobna informacja. Jest jednak nadzieja, że miłość zwycięży, bo... dowiedzieliśmy się, że autorem nagrania jest komik i stand-uper. 

Piękna Dee z YouTube ogłosiła za pośrednictwem portalu społecznościowego, że poszukuje chłopaka z Polski, z którym była na koncercie i w którym się zakochała. Odzew był gigantyczny.

W końcu ujawnił się mężczyzna, który podawał się za Wojtka, o którym mówi Dee. Błaga by nie pomagać dziewczynie w poszukiwaniach i wyjaśnić jej, że nadinterpretuje całą sytuację. Przyznaje, że... ma żonę i dzieci.

- Rzeczywiście zdarzyła się taka sytuacja, że byłem na tym koncercie, spotkałem tą dziewczynę, rozmawialiśmy...dobrze się się rozmawiało, ale poszedłem do domu. Ja tam w angielskim nie jestem jakoś specjalnie dobry, a ona może rzeczywiście to jakoś nadinterpretowała - mówi mężczyzna na filmie.

- Nie wiem jak to wyjaśnić, ja mam dwójkę dzieci i żonę, tworzymy zgrany team rodzinny. Proszę Państwa, żeby jej nie pomagać i nie odszukiwać, żeby ona nie znalazła mnie, bo nie ma potrzeby, żeby robić zamieszanie. To ucichnie. 

Mężczyzna to jednak komik, który najprawdopodobniej robi sobie żarty z całej sytuacji. Jest więc nadal nadzieja na znalezienie prawdziwego Wojtka. Nie dajcie się nabrać!

Poniżej film, o którym mowa! Jeśli się nie ładuje, należy odświeżyć stronę.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News