Villas żyła w koszmarnych warunkach, ale nie to było najgorsze. Jej opiekunka została skazana za znęcanie się nad nią

Villas żyła w koszmarnych warunkach, ale nie to było najgorsze. Jej opiekunka została skazana za znęcanie się nad nią Źródło: .

Violetta Villas przeżyła prawdziwy koszmar, a przyczyniły się do tego nie tylko okropne warunki w jakich mieszkała. Kobieta, która się nią opiekowała, zgotowała jej piekło na ziemi.

Violetta Villas do dziś jest jedną z najsłynniejszych polskich gwiazd, która nawet lata po swojej śmierci nie traci uznania fanów. Powodem, przez który zrobiło się o niej tak głośno, był nie tylko jej niebywały talent, ale zaskakujące dla wielu życie, jakie prowadziła. Uwielbiała zwierzęta i choć nie miała ani warunków ani pieniędzy na ich utrzymanie, przygarniała pod swój dach kolejne czworonogi. Jej śmierć była ogromnym ciosem, a teraz coraz więcej szczegółów pojawia się na temat jej opiekunki, która została skazana za znęcanie się. 

Violetta Villas żyła w koszmarnych warunkach 

Artystka przez długi czas prowadziła w swojej posiadłości w Lewinie Kłodzkim prawdziwy przytułek dla schorowanych i bezdomnych psów oraz kotów. Choć nie miała dla nich miejsca ani pieniędzy na wyżywienie, przygarniała kolejne, aż z czasem zwierzęta zaczęły robić co im się żywnie podobało i co najważniejsze, rozmnażały się w niekontrolowany sposób. 

Villas zupełnie straciła nad wszystkim kontrolę, a jej piękny dom zamienił się w coś odrażającego. Wszędzie był brud i śmieci, karma była rozsypana po wszystkich pomieszczeniach i nie było miejsce, gdzie nie znajdowałyby się zwierzęce odchody. Trudno jest opisać warunki, jakie tam panowały. Momentami pokoje przypominały coś pokroju wysypiska śmieci, a widok z pewnością nie zachęcał do jakikolwiek odwiedzin. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Opiekunka skazana za znęcanie się 

Potworne warunki do życia to nie jedyne, z czym musiała zmierzyć się Violetta Villas. Już jakiś czas temu było bardzo głośno o kobiecie, która w tamtym czasie sprawowała, a przynajmniej miała sprawować, opiekę nad artystką. Elżbieta B. nie tylko ją zaniedbywała, ale również sama przyczyniała się do wielu tragicznych rzeczy. 

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie

2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Jak donosi Fakt, sekcja zwłok piosenkarki ujawniła liczne zadrapania, odleżyny, stany zapalne wywołane brakiem higieny, sińce oraz obrażenia klatki piersiowej, a także złamanie nogi, które nie zostało poddane żadnej diagnostyce lekarskiej. Mimo tak wielu dowodów, kobieta nie zamierzała przyznawać się do winy, choć wbrew jej oczekiwaniom, wyrok sądu i tak zapadł. W kwietniu 2015 roku została skazana na 10 miesięcy pozbawienia wolności. Niedługo po wyjściu na wolność i ujawnieniu kilku kolejnych przewinień, jak zmuszanie Villas do picia alkoholu, po raz kolejny została skazana, tym razem na 1,5 roku więzienia. Mimo to wciąż podtrzymywała, że jest niewinna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W sieciówkach lepiej nie tykaj paragonu. Nie masz pojęcia, jak narażasz własne zdrowie
  2. Nie żyje kultowy aktor. Rodzina poinformowała o śmierci 77-latka
  3. Mąż dostał książkę w prezencie od żony. Kiedy zobaczył, co jest w środku, jeszcze długo nie mógł przestać płakać
  4. Pierwszy raz odwiedziła rodziców chłopaka. Specjalnie dla niej przygotowali bajeczny obiad, zagotowała się z wściekłości widząc swój talerz
  5. Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia

Źródło: fakt 

Następny artykuł