Viki Gabor - niebezpieczeństwo
TRICOLORS/East News
Aneta Wasilewska - 18 Września 2020

Mężczyźni grozili Viki Gabor, znalazła się w niebezpieczeństwie. Doszło do rękoczynów, ucierpiała najbliższa osoba

Viki Gabor i jej rodzina znalazły się w wielkim niebezpieczeństwie. Nieznani mężczyźni grozili piosenkarce. Podczas zdarzenia doszło do rękoczynów i ucierpiała jej najbliższa osoba.

Viki Gabor znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie. Jak przekazali policjanci z warszawskiego Mokotowa, doszło do zatrzymania dwóch mężczyzn, podejrzewanych o usiłowanie rozboju. Ich ofiarami mieli być 49-mężczyzna oraz jego córka. Zgodnie z informacjami Polskiej Agencji Prasowej podczas zdarzenia pokrzywdzony został ojciec Viki Gabor. Do zdarzenia doszło na warszawskim Mokotowie 11 września po godzinie 22:00.

Informacje o Tomaszu KomedziePorażające informacje o Tomaszu Komendzie. Nikt nie wiedział, sytuacja jest tragicznaCzytaj dalej

Viki Gabor znalazła się w wielkim niebezpieczeństwie

Jak się okazuje, Viki Gabor, jej ojciec Dariusz i mama Ewelina byli razem na zakupach przy ul. Konstruktorskiej. Młoda wokalistka razem z mamą czekały przed sklepem, do którego wszedł jej tata. To właśnie wtedy grupa mężczyzn mieli używać wulgaryzmów w stronę Viki. Mężczyźni zażądali także, by 13-latka oddała im swoje pieniądze. Piosenkarka i jej mama odeszły od mężczyzn, a w tym czasie ze sklepu wyszedł jej ojciec i zareagował na całą sytuację. Mężczyźni rzucili się na niego, powalili na ziemię i zaczęli kopać. Pracownik ochrony, widząc zdarzenie, podbiegł, by udzielić pomocy tacie Viki Gabor, w tym czasie napastnicy zdążyli uciec z miejsca zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ślub - teściowaPoślubił swoją teściową mimo wielu przeszkód. Słowa byłej żony nie mieszczą się w głowieCzytaj dalej

Policja po chwili znalazła się na miejscu zdarzenia

Zgodnie ze słowami rzecznika mokotowskiej policji podkom. Roberta Koniuszy, funkcjonariusze już kilka minut po zgłoszeniu pojawili się na miejscu, ustalili okoliczności zajścia i rysopisy podejrzanych o napad mężczyzn.

- Pobitemu mężczyźnie została udzielona pomoc medyczna przez ratowników medycznych. Nie wymagał on hospitalizacji - zaznaczył policjant. Mężczyźni już zostali zatrzymani. Jak się okazało, byli pod wpływem alkoholu.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagły zwrot akcji ws. Tomasza Komendy. Rodzina jest bezradna, koszmar powrócił

2. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

3. Wielka tragedia gwiazdora disco polo. Najbliższa mu osoba umierała na jego rękach

- Rozpoznani przez pokrzywdzonego napastnicy trafili do policyjnych cel. Obaj usłyszeli zarzuty usiłowania rozboju. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz jego rodziny - przekazał, zaznaczając, że za popełnione przestępstwa grozi im do 12 lat więzienia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
  2. Wielki sekret Japonii ujawniony. Minister obrony powiedział prawdę. Chodzi o UFO
  3. Dagmarę totalnie zatkało, usłyszała słowa, których nie chce słyszeć żadna matka. Conanowi puściły nerwy
  4. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  5. Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyją już 4 osoby, dramatyczne sceny w ukochanym miejscu Polaków
  6. Na słodko lub na słono - zdania są podzielone. Domowe tosty francuskie zrobisz w parę minut

Żona - cierpienie po stracie75-latek niesamowicie cierpiał po śmierci ukochanej żony. Zrobił jedną rzecz, która odmieniła jego życieCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News