12-letnia Viki Gabor od wygrania Eurowizji nie chodzi do szkoły. "Nie mam za bardzo na to czasu"

12-letnia Viki Gabor od wygrania Eurowizji nie chodzi do szkoły. "Nie mam za bardzo na to czasu" Źródło: Instagram / vikigaborofficial

Viki Gabor nie ma zbyt wiele wolnego czasu po swojej wygranej w tegorocznej Eurowizji Junior. Nie znalazła nawet chwili, by pojawić się od tamtej pory w szkole.

Viki Gabor została wielką gwiazdą po wygraniu tegorocznej Eurowizji Junior. 12-latka zapisała się na kartach historii, a swój sukces świętuje już od ponad tygodnia. Okazuje się też, że w tym czasie nie pojawiła się ani razu w szkole, co z pewnością zdziwić może wielu jej fanów. 

Viki Gabor opuszcza lekcje w szkole, bo nie ma na nie czasu

Dziewczynka stała się bardzo popularna po swoim wielkim sukcesie. Od czasu wygranej w tegorocznej edycji konkursu Eurowizja Junior, 12-latka jest w ciągłym biegu. Regularnie pojawia się w mediach oraz otrzymuje nowe propozycje zawodowe. Niedawno ogłoszono, że wystąpi w czasie sylwestra Telewizji Polskiej. To wszytko rzutuje jednak na jej edukację. Młoda wokalistka przyznała, że od czasu zwycięstwa nie była jeszcze w szkole.

- Jeszcze nie byłam w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego - wyznała Viki Gabor w wywiadzie dla portalu "Plejada".

Viki Gabor zapewnia, że edukacja jest dla niej bardzo ważna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

12-latka bardzo dorośle podchodzi do tematu edukacji. Zapewnia, że nie ma zamiaru porzucić szkoły, a wszystkie stracone dni nadrabia samodzielnie. W tamtym roku miała tak dobre oceny, że skończyła klasę z wyróżnieniem. W tym roku, ze względu na liczne nieobecności, może być jej jednak bardzo trudno powtórzyć ten wynik.

- Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny  - tłumaczy 12-latka.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

Jeszcze nigdy w historii tego międzynarodowego konkursu nie zdarzyło się, by dwa razy z rzędu wygrał ten sam kraj, tym samym Viki Gabor na zawsze zapisała się w historii muzycznego show. Jej poprzedniczka, Roxana Węgiel, po swoim sukcesie również miała problemy ze szkołą. Starsza koleżanka w jednym z wywiadów przyznała, że nawet skończenie podstawówki było dla niej bardzo trudne ze względu na ciągłe wyjazdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News