Piorunujące informacje, prokurator zaczął postępowanie ws. Viki Gabor. Internauci drżą z obaw

Piorunujące informacje, prokurator zaczął postępowanie ws. Viki Gabor. Internauci drżą z obaw Źródło: youtube

Viki Gabor pojawi się w sądzie? Okazuje się, że postępowanie w jej sprawie już został wszczęte. Piorunujące informacje sprawiły, że internauci zadrżeli z niepokoju.

Viki Gabor jest ostatnio najjaśniejszą gwiazdą, którą możemy podziwiać na polskiej senie muzycznej. Niestety informacje, które właśnie obiegły media nie są budujące. Zostało wszczęte postępowanie w sprawie młodej gwiazdy, a internauci zadrżeli z niepokoju. Czego dotyczy sprawa Viki Gabor?

Młoda Viki Gabor u szczytu kariery

Od kiedy Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior nieustanie pojawia się w mediach, bilety na jej koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki, a niedawno młoda gwiazda zaśpiewała wspólnie ze znaną polską artystką, Kayah - stworzyły hit, który zachwycił internautów. 

Zaledwie 12-letnia Viki Gabor może pochwalić się nie lada sukcesami. Jednak wiadomości, które niedawno pojawiły się w sieci, sprawiają, że nie można wyjść ze zdumienia. Okazuje się, że zostało wszczęte postępowanie w sprawie Viki Gabor. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Viki Gabor w sądzie. Dlaczego internauci drżą z niepokoju?

Okazuje się, że prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie ksenofobicznych i rasistowskich słów, jakimi internauci określali Viki Gabor. Młoda artystka z romskimi korzeniami wielokrotnie była poniżana w komentarzach ze względu na swoje pochodzenie. Od czasu wygranej w konkursie Eurowizja Junior w sieci pojawiały się rozmaite obelgi na jej temat. Wielu internautów było zdania, że Viki Gabor nie zasłużyła na wygraną i na pewno nie reprezentowała Polski, skoro nie jest Polką. 

W przypadku publicznego znieważania osób ze względu na jej przynależność narodową, etniczną czy rasową grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Sama Viki Gabor nie złożyła zawiadomienia w prokuraturze. To oświęcimskie Stowarzyszenie Romów w Polsce, jako pierwsze zauważyło namnożenie się znieważających komentarzy pod adresem Viki Gabor po zwycięstwie w konkursie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęło stare zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej. W ogóle nie przypomina siebie
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

Sprawa już trafiła do prokuratury, gdzie zostało wszczęte postępowanie. Prokuratura Rejonowa krakowskiej dzielnicy Krowodrz zajęła się sprawą. Wśród osób, które będą pracować na sprawą Viki Gabor znalazł się prokurator Bartłomiej Legutko, który w ostatnim czasie z sukcesem zajmował się sprawami dotyczącymi hejtu w sieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Owoce z małą zawartością cukru. Doskonale sprawdzą się podczas diety
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Najsłynniejszy świstak świata "powiedział", kiedy będzie wiosna. Jego prognozy sprawdzają się lepiej niż Jackowskiego

źródło: gazetakrakowska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News