Ciężkie chwile Viki Gabor. Martwiące doniesienia o młodej gwiazdce, musi sobie poradzić

Ciężkie chwile Viki Gabor. Martwiące doniesienia o młodej gwiazdce, musi sobie poradzić Źródło: Instagram

Viki Gabor idzie jak burza. Wzięła udział w 2. edycji The Voice Kids, potem wygrała 17. edycję konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, a niedawno na rynku muzycznym pojawił się prawdziwy hit, który nagrała z kultową Kayah. Pojawiły się jednak też mocno martwiące doniesienia.

Viki Gabor musiała zostać w końcu o to zapytana. Wszyscy się o nią martwią. Boją się, że sława oraz bycie rozchwytywanym mogą przynieść jej tylko straty.

Viki Gabor wypowiedziała się na temat, który wielu fanom spędza sen z powiek

Młoda gwiazdka sprawia wrażenie, że wszędzie jej pełno. Nic dziwnego - korzysta ze swoich 5 minut sławy. Nie przestaje udzielać wywiadów, koncertować, nagrywać, komponować, tworzyć teledysków - tylko jednej rzeczy brakuje w tej układance. Kiedy 12-letnia Viki Gabor ma czas na szkołę i jak sobie radzi z nauką? Dziennikarze zapytali ją o to.

- Bardzo dobrze sobie radzę i jestem szczęśliwa z tego powodu. Mam super rodziców, wspaniałą szkołę i przyjaciół, którzy wysyłają mi materiały z lekcji - ujawnia Viki Gabor. Po jej wypowiedzi nie widać, aby czymkolwiek się martwiła. Rozważa jednak jedną kluczową opcję.

Bardzo prawdopodobne, że pod względem edukacji Viki Gabor pójdzie w ślady Roksany Węgiel. Odważna decyzja

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Viki Gabor sama szczerze przyznaje, że ma dużo na głowie. Mimo, że w szkole na tę chwilę idzie jej całkiem dobrze, to już za kilka lat czeka ją przecież egzamin 8-klasisty, a potem za pasem już matura. W związku z tym zastanawia się nad zmianą trybu nauczania.

- Myślę nad nauczaniem indywidualnym, bo mam sporo na głowie, ale jak na razie w szkole idzie mi coraz lepiej - przyznaje Viki Gabor.

Dzisiaj grzeje: 1. Kinga Duda rzuciła pracę! Ma nowy pomysł na życie, co na to jej rodzice?
2. Szczęśliwy jak nigdy Michał Wiśniewski z byłą żoną. Przekazali radosną nowinę, gratulacje spływają z całej Polski

Viki Gabor na pewno o radę może spytać niewiele od siebie starszą koleżankę - Roksanę Węgiel. Ta druga postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i zorganizować sobie indywidualny tok nauczania. Zapewnia, że daje sobie radę - znalazła w końcu balans między pracą, pasją i nauką.

- Szkoła to nie tylko minimum programowe, które musi się przyswoić. To również przyjaźnie rówieśnicze, uczenie się "życia" i radzenia sobie z problemami wieku dorastania. Taki skok w biznes - to ogromna wyrwa i szokowe zderzenie z dorosłością. Wielu młodych artystów nie poradziło sobie z tym - martwią się internauci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy cukrzycy. Nigdy ich nie lekceważ 
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Niezwykły sekret Anny Jantar i Krzysztofa Krawczyka. Wyszedł dopiero lata po jej śmierci
  4. Uwielbiasz rosół? Wystarczy jeden błąd, może być silnie trujący
  5. "Królowa" nie żyje. Zmarła w otoczeniu najbliższych

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News