Rozszerza się awaria w całej Polsce. Wieczorem możesz stracić dostęp do telewizji i internetu

Rozszerza się awaria w całej Polsce. Wieczorem możesz stracić dostęp do telewizji i internetu Źródło: unsplash.com/Pinho .

Vectra oraz jeszcze jeden, duży operator przysporzyli wielu problemów swoim klientom. Zaniepokojeni użytkownicy internetu i telewizji masowo zgłaszają awarie. Wiadomości o usterkach płyną z całej Polski.

Vectra problemami z telewizją i internetem zirytowała wielu klientów. Nie mogą swobodnie korzystać z usług, a firma nie określiła, kiedy irytująca awaria zostanie usunięta.

Klienci operatora Vectra od rana zgłaszają awarie. Nie działa internet i telewizja

Już od godzin licznik porannych klienci Vectry oraz Inei zgłaszają problemy lub kompletny brak internetu. Nie mogą korzystać z rozrywek lub całkowicie uniemożliwia im to pracę. Są wściekli, ponieważ mimo że obiecano naprawić niedogodności, one cały czas mają występować. Bardzo prawdopodobne, że do wieczora klienci będą skazani na niemożność korzystania z tych usług.

Występują nie tylko problemy z internetem, ale również z telewizją. U niektórych osób obie awarie mają miejsce jednocześnie. Na tę chwilę żaden z operatorów, ani Vectra, ani Inea, nie podał przyczyny ogólnopolskiej awarii. To nie pierwsza taka poważna usterka w ostatnim czasie. Poprzednim razem udało się usunąć ją jednak już w ciągu kilku godzin. Teraz żaden z operatorów oficjalnie nie poinformował, jak długo mogą trwać niedogodności.

W czterech województwach odnotowano najwięcej zgłoszeń dotyczących braku internetu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najwięcej awarii zostało zgłoszonych między godziną 9:00 a 11:00 rano. Pierwsi klienci zaczęli zauważać trudności z dostępem do internetu już od godzinie 7:00. Problemy zgłaszają głównie mieszkańcy dużych miast. W województwach warmińsko-mazurskim, dolnośląskim, śląskim i mazowieckim operatorzy otrzymali najwięcej informacji o awariach u klientów indywidualnych i biznesowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Nie tylko Vectra i Inea walczą z usuwaniem poważnej awarii. Niedogodności w związku z korzystaniem z usług odnotowały w ten weekend również UPC i Multimedia Polska. W zeszłym tygodniu problemy dotyczyły głównie klientów Netii. Klieci Vectry próbują otrzymać pomoc przez bezpośrednie opisywanie usterek na ich profilu Facebookowym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł