17 lutego do kin trafi komedia „PolandJa”. Opis fabuły i plakat filmowy dają poważne powody do obaw. Internauci nie pozostawiają na projekcie suchej nitki.

Film reklamuje się hasłem „Lajf is brutal i full of zasadzkas”. Akcja rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżyją pasmo zabawnych perypetii, całkowicie zmieniających ich życie.

Według materiałów promocyjnych będzie ostro, zabawnie, wzruszająco, a dwuznaczne sytuacje rozbawią widzów do łez. W filmie wystąpią takie gwiazdy jak Borys Szyc, Iza Kuna czy Jakub Gierszał.

Internauci nie pozostawiają na projekcie suchej nitki. Ich zdaniem film ma szansę odebrać „Kac Wawie” miano najgorszego polskiego filmu. Zaczynając od przestarzałego sloganu, przez słabą fabułę, po Borysa Szyca, który cieszy się coraz mniejszą popularnością. Największe zdziwienie wywołał brak Tomasza Karolaka, którego cała kariera opiera się na występach w komediach.

Lajf is full of zasadzkas?! dobrze, że nie napisali „jestem hardkorem”! Kto im daje pieniądze na takie gówno ? – napisał Patryk.

SKANDAL! WSTYD! OSZUSTWO cytując klasyka! Gdzie ten grubas Karolak?!  – skomentował Arek.

Beka z Szyca. Najpierw uprawiał seks z nawigacją samochodową, a teraz będzie świrował pawiana w polandji. Ciekawe co będzie następne? – powiedziała Beata.

Mam nadzieje, że Gierszał się potknie i wywróci na swój głupi ryj. Swoją drogą jak Kuna znowu pokaże piersi to ja na to idę– napisał Rafał.

wk

 

...

Zobacz również