39-letnia mieszkanka Phoenix, w stanie Arizona, została aresztowana po tym gdy zgłosiła się na policję i powiedziała, że zastrzeliła kobietę za bycie ateistką i brak wiary w Boga.

Jak wynika z ustaleń policji, 39-letnia Anitra Braxton, zastrzeliła ciężarną kobietę, ponieważ – jak sama przyznała – będąc w ciąży była „świątynią Boga”, a w takim stanie – według morderczyni – nie można w niego nie wierzyć. Jak zeznała Braxton, strzeliła do swojej ofiary celując w głowę.

Po kilku dniach od morderstwa, Braxton zawiadomiła o wszystkim policję przyznając się do winy i motywu. Gdy funkcjonariusze zjawili się u niej w domu, zauważyli, że miejsce zbrodni zostało w części posprzątane, a na kanapie leżą zwłoki zamordowanej ateistki w ciąży.

Nie wiadomo na razie jak ciężarna kobieta znalazła się w mieszkaniu morderczyni, tożsamość ofiary również nie jest znana.

Aktualnie Anitra Braxton przebywa w areszcie gdzie czeka na proces (pierwszy termin został wyznaczony na 6 stycznia br.), w którym jest oskarżona o morderstwo pierwszego stopnia.

Obserwuj Pikio.pl, by być na bieżąco:


bh, źródło: daily mail

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.