Urszula Dudziak przeżyła dramat
YouTube Urszula Dudziak
Irmina Jach - 10 Października 2020

Choroba zmieniła córkę Urszuli Dudziak nie do poznania. Najnowsze wieści wyciskają łzy z oczu

Urszula Dudziak przeżywała życiowy dramat. Choroba odmieniła jej ukochaną córkę nie do poznania. Zdiagnozowanie poważnego schorzenia było niezwykle trudne i wymagało ogromnych poświęceń. Nie obyło się bez katastrofalnych konsekwencji walki z bezlitosnym przeciwnikiem. Najnowsze wieści wyciskają łzy z oczu, trudno uwierzyć.

Urszula Dudziak przez kilka lat drżała o życie swojej ukochanej córki. Kobieta zmagała się z wyjątkowo niebezpiecznym schorzeniem, którego konsekwencje ponosiła cała rodzina. Trudno uwierzyć, że za zamkniętymi drzwiami rozgrywał się tak poważny dramat.

Nauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceNauka zdalna w całej Polsce? Premier nie pozostawił żadnych wątpliwości, wielu załamie ręceCzytaj dalej

Urszula Dudziak drżała o życie ukochanej córki

Na początku roku krajowe media obiegła informacja o tym, że córka Urszuli Dudziak i muzyka jazzowego, Michała Urbaniaka, jest ciężko chora. Wkrótce okazało się, że Mika Urbaniak cierpi na chorobę dwubiegunową afektywną, która charakteryzuje się naprzemiennymi stanami depresji oraz przypływem sił i euforią. Przyczyny jej stanu bardzo długo pozostawały niewyjaśnione. Przyczyną tego stanu było nadużywanie napojów alkoholowych. Kobieta zwierzyła się z tego w jednym z wywiadów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- To trwało pięć lat. Nawet nie pamiętam, co się działo, bo doprowadzałam się do takiego stanu, że urywał mi się film. Jednej nocy, już pod koniec tego okresu, poszłam obładowana alkoholem do mojego przyjaciela. Zaczęliśmy pić. Mieszałam wszystkie możliwe alkohole. W pewnym momencie powiedziałam, że wracam do domu. (...). Gdy wchodziłam do taksówki, urwał mi się film - zwierzyła się córka Urszuli Dudziak.

Jedna z imprez zakończyła się w tragiczny sposób. Kobieta wylądowała w szpitalu z ogromnym guzem na głowie i siniakami na ciele. Miała 5,4 promila alkoholu w organizmie.

- Wszystko, co miałam przy sobie, zniknęło, łącznie z ubraniami. Prawdopodobnie ktoś mnie pobił i okradł - opowiadała.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna konferencja Morawieckiego. Zapadła decyzja, nie ma odwrotu, wielkie zmiany w całej Polsce

2. Wielka wpadka na konferencji. Wszystko za plecami premiera, nie miał o niczym pojęcia

3. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje

Po tym zdarzeniu Urszula Dudziak i jej mąż zmusili córkę do pójścia na odwyk. Odstawienie alkoholu pozwoliło lekarzom na postawienie diagnozy dotyczącej stanu psychicznego Miki. Niezbędna stała się regularna terapia, która z biegiem czasu przyniosła oczekiwany skutek.

- Teraz dobrze się czuję, chce mi się żyć, malować. Ale wiem, że może być różnie. Jeszcze dwa miesiące temu, gdy była pandemia i wszyscy musieli być zamknięci w domach, miała gorszy czas - mówiła kobieta.

Urszula Dudziak drżała z niepokoju, nie wiedziała co robić, by pomóc córce - szczególnie, że sama do dziś zmaga się z problemami z przeszłości. Na szczęście, wszystko wskazuje na to, że malowanie pochłonęło Mikę do reszty, dzięki czemu nie myśli o destrukcyjnym nałogu tak często, jak do tej pory i nie odmawia leczenia specjalistycznego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W polskiej miejscowości remontowano wieżę kościelną. Znaleźli coś niesamowitego, aż trudno uwierzyć
  2. Iga Świątek nie musi już pracować do końca życia. Za dzisiejsze zwycięstwo dostała zasłużoną, kosmiczną fortunę
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Najlepszy syrop na odporność, zaledwie 3 składniki potrafią zdziałać cuda. Rozprawi się z każdym przeziębieniem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News