Takie rzeczy dzieją się chyba tylko w Stanach Zjednoczonych. Piękna i urocza nauczycielka chemii uprawiała dziki i gorący seks ze swoim uczniem. W końcu zostali przyłapani. 

Sam chłopiec był jednak zadowolony z nietypowego układu. Jak opowiadał swoim kolegom, nauczycielka „zerżnęła go tak, że prawie odpadł mu penis”.

Ostatnio seksskandale są na porządku dziennym. Kolejny raz słyszymy o tym, że nauczycielka w Stanach Zjednoczonych uprawiała seks ze swoich uczniem. Amerykańska policja w stanie Oklahoma zatrzymała 22-letnią nauczycielkę w domu, kiedy czekała na swego młodocianego kochanka.

ZOBACZ TAKŻE: Seks był tak brutalny, że kobieta skończyła z wnętrznościami na wierzchu. Nie żyje

Rodzice wkroczyli do akcji

Całą sprawę nagłośnili zaniepokojeniu rodzice chłopca. Zauważyli, że coś z nim jest nie tak i jego relacja z nauczycielką nie jest normalna. Ich przypuszczenia się sprawdziły. W telefonie nastolatka znaleźli sms-y o erotycznej treści i nagie zdjęcia nauczycielki. Rodzice postanowili działać.

Policjanci złapali kobietę na gorącym uczynku, kiedy ta czekała na chłopaka półnaga w swoim domu. Nie wiedziała, że jego telefon przejęli śledczy i wiedzieli, co się szykuje. Chwilę przed interwencją, Hunter wysłała swojemu uczniowi wiadomość o treści: „Czekam. Drzwi są otwarte, jak zwykle”.

ZOBACZ TAKŻE: Nareszcie. Wiemy, o której godzinie najlepiej uprawiać SEKS

Po zatrzymaniu w telefonie nauczycielki policjanci odkryli nagie zdjęcia chłopca. Wskazuje to na to, że chłopak nie był molestowany i świadomie spotykał się z kobietą. Co ciekawe, atrakcyjna chemiczka ma męża, który uczy footbollu w tej samej szkole. Teraz nauczycielka za kratkami czeka na wyrok sądu, może wyjść za kaucją, która wynosi 85 tys. dolarów.

Pochwalił się kolegom

Jest to klasyczny przypadek naruszenia zaufania publicznego. Nauczyciele powinni chronić i wychowywać nasze dzieci, a nie angażować się w nieodpowiednie kontakty seksualne z nimi – skomentował sprawę szeryf Chris West.

Fot. Oklahoma Police

Źródło: wiadomośc.wp.pl

Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?


Picie spermy, kradzieże żon i seks w wieku 6 lat - oto najbardziej szokujące zwyczaje seksualne na świecie!

...

Zobacz również