Cóż to był za urlop! 16 pielęgniarek zaszło w ciążę

Cóż to był za urlop! 16 pielęgniarek zaszło w ciążę Źródło: fot. Pixabay

Urlop w szpitalu wymaga poświęceń? Pracownicy nie spodziewali się, że gdy wrócą z wymarzonych wakacji aż 10% całego personelu będzie przy nadziei! Ciężarne pielęgniarki przyciągają uwagę całego świata. "Był to nasz wspólny plan na wolne w Boże Narodzenie" komentują ze śmiechem kobiety.

Pielęgniarki to zaplanowały? Aż 16 kobiet pracujących w szpitalu Banner Desert Medical Center w mieście Mesa w Arizonie zaszło w ciążę w tym samym czasie! Twierdzą, że jest to ich wspólny plan, aby dostać urlop w szpitalu na święta. Pierwsza pielęgniarka dzień porodu ma zaplanowany na wrzesień, ostatnia na początek stycznia. To prawdziwe "baby boom"! - Coś musi być w wodzie - śmieje się jedna z ciężarnych kobiet Szpital świętuje wraz z przyszłymi mamami. Nie obawiają się, że w grudniu nie będzie pielęgniarek do pracy. Wręcz przeciwnie - planują zorganizować kobietom wspaniałe baby shower! Kupili nawet specjalne body dla niemowlaków z napisem "Spokojnie... moja mamusia jest pielęgniarką w Banner".

Wspólny plan na urlop w szpitalu. "Zawiązały jakiś pakt"

Pracownicy śmieją się z tego nietypowego przypadku. - Teraz to wygląda, jakbyśmy zawiązały jakiś pakt - żartuje jedna z kobiet, której do porodu został trochę ponad miesiąc. Jak się okazuje, początkowo absolutnie nie wiedziały o tym dziwnym zbiegu okoliczności. Dowiedziały się dopiero... przez Facebooka. To tam szpitalne mamuśki założyły wspólną grupę. Były zaskoczone, że jest ich aż tyle! Pielęgniarki cieszą się, że współpracownicy nie mają problemu z zaakceptowaniem ciężarnych i chętnie pomagają im w tym wymagającym stanie. Kobiety nie mogą wykonywać niektórych badań, w czym bez oporu wyręczają je mężczyźni. Kobiety żartują, że zaszły w ciążę, aby otrzymać urlop w szpitalu fot. CNNNajlepsze newsy dnia:

  1. Martyna Wojciechowska wychodzi za mąż! Fani nie mają wątpliwości
  2. Rodzina królewska odebrała Meghan Markle nawet to! Straszne
  3. TVP w furii. Ich wielki gwiazdor ogłosił, że jest gejem. Natychmiast go wyrzucili!
  4. Skradziono psa z warszawskiego schroniska! Są nagrania, poszukiwany sprawca
Następny artykuł