Już wiadomo, co Kaczyński robił podczas rekonstrukcji rządu. Jego zachowanie w pewnym sensie upokarza wszystkich, którzy byli pochłonięci tymi wiekopomnymi zmianami. Tego po prezesie PiS się nie spodziewaliście.

Podczas gdy w rządzie zachodziły poważne zmiany, a co za tym idzie – w Polskiej polityce dochodziło do rewolucji, Jarosław Kaczyński nie wydawał się być tym zbytnio przejęty.

ZOBACZ TAKŻE: Totalny sukces PiS! Lider Unii zmienia zdanie i ratuje Kaczyńskiego

Wiadomo, co Kaczyński robił podczas rekonstrukcji

Wiemy, co Kaczyński robił podczas rekonstrukcji rządu. Gdy inni w stresie oczekiwali na decyzję nowego premiera Mateusza Morawieckiego, prezes PiS będący w Polsce bardzo ważną postacią polityczną… wyprowadzał kota.

ZOBACZ TAKŻE: Po co była dzisiejsza rekonstrukcja? Publikujemy Wielki Plan Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński zamiast być w tamtym momencie w pałacu prezydenckim spokojnie zajmował się swoją kotką Fioną. Głaskał ją i nosił na rękach przed swoim domem.

Zaskakujące zachowanie

Jarosław Kaczyński do tej pory brał udział we wszystkich większych zmianach i wydarzeniach w polskiej polityce. Dlaczego postanowił odpuścić tak ważny moment jak rekonstrukcja rządu, pozostaje tajemnicą.

ZOBACZ TAKŻE: Weszła do Sejmu z dzieckiem Jarosława Kaczyńskiego! Obrzydliwe reakcje

Być może Kaczyński ma dość wielkiej polityki, albo po prostu doskonale wiedział wcześniej jakie zmiany i na jakich stanowiskach zajdą. Pewne jest, że wszystko co Kaczyński robił podczas rekonstrukcji nie pasowało do tak doniosłego momentu w polskiej polityce.

Źródło: se.pl

Wielkie dymisje i nowe twarze - rekonstrukcja rządu w pigułce [ZDJĘCIA]


Tyle tracimy! Niezapomniane cytaty zdymisjonowanych ministrów [ZOBACZ!]

...

Zobacz również