„Już niedługo umrze papież”. Wstrząsająca przepowiednia jasnowidza mrozi krew w żyłach

„Już niedługo umrze papież”. Wstrząsająca przepowiednia jasnowidza mrozi krew w żyłach Źródło: fot. wikipedia.org

Papież Franciszek, mimo swojego sędziwego wieku, cieszy się dobrym zdrowiem. Ostatnio pojawiła się jednak przepowiednia, według której głowa Kościoła Katolickiego już wkrótce umrze. Twierdzenie jasnowidza zmroziło krew w żyłach wielu katolikom!

Papież Franciszek jeszcze niedawno uczestniczył w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie. Młodzi ludzie z całego świata miały okazję poznać zwierzchnika Kościoła Katolickiego jako osobę młodą duchem i pełną wigoru. Następca Świętego Piotra ma bardzo napięty grafik i, mimo swoich 82 lat, jest pełny energii. Jednak nie wszyscy to potwierdzają. Istnieje przepowiednia, według której Papież Franciszek już wkrótce umrze. Autorem wstrząsającej przepowiedni jest Nostradamus, który niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Przepowiednie tego jasnowidza od zawsze budzą duży niepokój. Nie bez powodu, ponieważ niektóre jego proroctwa się sprawdziły. Przepowiedział on między innymi rewolucję francuską oraz wydarzenia XVIII wieku.

Przepowiednia Nostradamusa mrozi krew w żyłach. Papież Franciszek wkrótce umrze!

Tym razem przywołano przepowiednię dotyczącą Stolicy Piotrowej. Wizje dotyczące Kościoła i papiestwa od zawsze wzbudzały mnóstwo emocji wśród ludzi. Zwolennicy teorii spiskowych już szykują kolejne interpretacje dawnych przepowiedni Nostradamusa. Według nich można się spodziewać, że już wkrótce nastąpi śmierć aktualnie panującego papieża Franciszka. Przepowiednia jest tajemnicza i składa się z kilku etapów. Jasnowidz wspomina o równoległym życiu dwóch papieży, co kilka lat temu stało się rzeczywistością. Oprócz Papieża Franciszka za murami Watykanu żyje również papież-senior Benedykt XVI. W wizjach Nostradamusa pojawia się także motyw ucieczki, co można porównać do rezygnacji Benedykta XVI z pełnionego urzędu. Włoska telewizja "Antena 3" proponuje jednak bardziej przerażające interpretacje: ucieczka ma symbolizować morderstwo głowy Kościoła Katolickiego. Zdaniem niektórych Papież Franciszek może umrzeć już w tym roku!
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Papież powołuje Kamerlinga - czyżby przeczuwał nadchodzącą tragedię?

Aktualność przepowiedni ma potwierdzać fakt, że papież Franciszek powołał ostatnio Kamerlinga Świętego Kościoła Rzymskiego. Amerykański kardynał Kevin Joseph Farrell będzie zarządzał sprawami zwyczajnymi Kościoła i jego dobrami. Do jego obowiązków należy również czuwanie nad administracją Watykanu w okresie wakatu, czyli okresu po śmierci papieża. Czyżby Papież Franciszek przewidywał swoją śmierć? Zwierzchnik Kościoła Katolickiego nie wypowiedział się w tej sprawie. Można mieć pewność, że nie przywiązuje on znaczącej wagi do przepowiedni Nostradamusa, a jako osoba publiczna jest należycie chroniony przez odpowiednie służby. Nie mniej jednak wizje Nostradamusa budzą poważny niepokój.



Najlepsze newsy dnia:

  1. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  2. Omenaa Mensah przeszła POWAŻNĄ operację! Gwiazda ukryła to przed wszystkimi
  3. Młoda matka zachorowała na raka. Uważa, że z własnej winy
  4. Robi się ciekawie! Dług Kaczyńskiego będzie na sprzedaż?
  5. Lista silnie rakotwórczych produktów z Lidla, Biedronki i innych sklepów. Nowotwór zabija
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Najwyższy Czas Następny artykuł