Tragiczna śmierć przy ulicy Jana Pawła II wstrząsnęła lokalną społecznością. Wszystko się nagrało

Tragiczna śmierć przy ulicy Jana Pawła II wstrząsnęła lokalną społecznością. Wszystko się nagrało Źródło: youtube.com/Rider 112

Jan Paweł II jest popularnym patronem ulic w całej Polsce. Przy jednej z nich miała miejsce szokująca zbrodnia. Dziś mówi o niej już całe miasto. Zachowanie napastnika nie mieści się w głowie, a mieszkańcy boją się wychodzić na ulice.

Jan Paweł II to także patron ulicy w w Kostrzynie nad Odrą, przy skrzyżowaniu z ulicą Niepodległości. To niedaleko tego miejsca we wtorkową noc, 14 maja, szaleniec napadł na przechodniów. Policja dostała sygnał, by podjąć się interwencji w trybie natychmiastowym po godzinie 23. Nie byli przygotowani na to, co zobaczą na miejscu.

Jan Paweł II - przy jego ulicy doszło do morderstwa

Świadkowie przebywający w okolicy miejsca zdarzenia natychmiast powiadomili policję i pogotowie. Zeznali, że doszło do bójki, której skutki były opłakane. W spokojnym na co dzień mieście zdarzyła się tragedia.

- Doszło do bójki z użyciem ostrego narzędzia. W jej wyniku nie żyje mężczyzna, a kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala - poinformował rzecznik lubuskiej policji, nadkomisarz Marcin Maludy.

Po krótkim dochodzeniu wstępnym udało się ustalić, że zmarły mężczyzna to obcokrajowiec. Obywatel Bułgarii, który miał 36 lat, został zaatakowany przez mężczyzn, którzy otoczyli go dwoma autami. Nie wiadomo, co było powodem takiego zachowania.

Wskutek ataku Bułgar został ranny w pachwinę. Poważne obrażenia mogły doprowadzić do krwotoku z tętnicy. Policjanci próbowali go reanimować zanim przyjechała karetka - niestety na próżno.

Jego towarzyszkę, również obywatelkę Bułgarii, zabrano do szpitala w stanie ciężkim. Została ranna w brzuch, zadano jej cios nożem. Na razie stan 26-latki jest stabilny.

W ustaleniu tożsamości sprawców policji pomoże nagranie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczęście w nieszczęściu, że na jednym z pobliskich budynków zamontowany był monitoring, który był sprawny. Policji udało się już zabezpieczyć nagranie, które dokładnie pokazuje przebieg całego wydarzenia oraz potencjalnych sprawców. Na razie wykluczono atak na tle rasowym.

Jedynym bezpośrednim świadkiem zdarzenia jest kobieta. Niestety nie można jej aktualnie przesłuchać - jej stan na to nie pozwala. Gdy tylko poczuje się lepiej, złoży dokładne zeznania o incydencie z feralnej nocy.

Na wszelkie kolejne ustalenia należy poczekać, aż służby przeanalizują nagranie i zostaną wszczęte poszukiwania.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Źródło: Gazeta Lubuska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News