Ula z M jak Miłość. Jak się nazywa aktorka? Co ją czeka w kolejnych odcinkach?

Ula z M jak Miłość. Jak się nazywa aktorka? Co ją czeka w kolejnych odcinkach? Źródło: instagram.com/ofeliaigakrefft/

Ula z M jak Miłość - ulubienica fanów serialu, na ich oczach dorastała i z małej, złotowłosej dziewczynki zmieniała się w piękną kobietę. Kim jest aktorka wcielająca się w postać Uli? Jaka jest, gdy gasną światła reflektorów? Aktorka młodego pokolenia nie uważa się za gwiazdę, a raczej zwykłą dziewczynę, spełniającą swoje pasje.

Ula z M jak Miłość - jak się nazywa aktorka?

Ula z M jak Miłość to Iga Krefft, polska aktorka młodego pokolenia. Urodziła się 2 września 1995 roku w Gniewie. Już od najmłodszych lat interesowała się sztuką, w szczególności aktorstwem i muzyką. Z jedną z tych dwóch rzeczy chciała związać swoją przyszłość. Uczęszczała do szkoły muzycznej w Gdańsku, dwukrotnie wzięła udział w popularnym wówczas programie Od przedszkola do Opola. Poza postacią Uli w serialu TVP2 M jak Miłość, Iga może pochwalić się również rolą Agi w pierwszej polskiej produkcji kanału Disney Chanel - Oby do dzwonka. 

Z biegiem czasu jej plany uległy zmianie, dorosła już Iga chce związać swoje życie zawodowe z muzyką. Współpracuje z zespołem Daisy and the Moon, w którym jako Ofelia Daniels pełni rolę wokalistki. Mimo młodego wieku i niedługiej kariery muzycznej zebrała już sporą rzeszę fanów, miała nawet swój pierwszy koncert za granicą, konkretnie w Nowym Jorku na Solar Sounds.

M jak miłość - Ula i Janek, czy Ula i Bartek?

Od 2007 roku wciela się w rolę Urszuli w serialu TVP2 M jak miłość. Współpracę zaczęła, gdy miała zaledwie 12 lat. Serialowa historia dziewczynki zaczyna się, kiedy zostaje adoptowana przez Hankę i Marka. Trafiła do domu dziecka przez alkoholizm ojca, tam została przyjaciółką Natalii, adoptowanej w pierwszej kolejności przez Mostowiaków. Od zawsze była odważna i pomysłowa, nigdy nie bała się wyznawać swoich uczuć.

W latach młodzieńczych była w związku z kolegą z lat szkolnych, Bartkiem. Ich związek nie przetrwał długo, ponieważ chłopak musiał przeprowadzić się z matką do innego miasta. Po kłótni z przybraną siostrą Ula wyjechała do Londynu, w 2017 roku wróciła do ojczyzny i wtedy związała się z miejscowym policjantem, Jankiem.

Kiedy ponownie w życiu Urszuli pojawia się dawny chłopak, uczucie powoli odżywa. Choć nie wie jeszcze, z jakimi problemami z przeszłości musi się obecnie borykać Bartek. Kryminalna historia nie da o sobie tak łatwo zapomnieć. Dziewczyna ponownie zakochuje się w żonatym mężczyźnie i zrywa zaręczyny z Jankiem.

 - Zdaję sobie sprawę, że to może być trudne, ale musimy się nauczyć jakoś normalnie żyć, funkcjonować obok siebie - wyznała Ula policjantowi.

Policjant źle radzi sobie ze stratą ukochanej, pije, wpada w depresję, myśli nawet o tym, żeby targnąć się na swoje życie, nie ma już dla kogo i po żyć. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Magda Gessler w prostych włosach. Jak wygląda gwiazda TVN?
  2. Ola z Pierwszej Miłości. Losy bohaterki granej przez Dominikę Kojro
  3. Maria Konarowska: Instagram, dzieci, w ciąży, z chłopakiem, mąż
  4. Ewa Minge bez peruki. Jak dawniej wyglądała słynna projektantka?
  5. Ile zarabiają aktorzy Hollywood? Najbardziej znani śpią na pieniądzach
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News