Ta rodzinna tragedia wstrząsnęła całym krajem. Zwyrodniała matka zamordowała swoją 31-córkę krucyfiksem. Wepchnęła jej przedmiot głęboko do gardła i patrzyła, jak jej dziecko dusi się własną krwią.

W sierpniu 2016 roku Francisco Merlos odwiedził dom swojej dziewczyny 33-letniej Genevy Gomez i jej matki, 51-letniej Juanity. To, co zobaczył wewnątrz dobrze mu znanego domostwa, zmroziło krew w jego żyłach.

ZOBACZ TAKŻE: To najbardziej szokujące morderstwo III RP! Teraz wyszły nowe fakty

Geneva, której nie widział od ponad tygodnia, leżała martwa, a jej matka wcale nie miała zamiaru zgłaszać sprawy na policję. Wszystko dlatego, że to właśnie ona doprowadziła swoje dziecko do śmierci i to tragicznej.

Wepchnęła jej krucyfiks do gardła

Młoda kobieta została symbolicznie ukrzyżowana. Juanita Gomez, jak powiedziała śledczym i sądowi, zabiła swoją córkę umyślnie, myśląc, że jest opętana.

ZOBACZ TAKŻE: Egzorcyzmy w nawiedzonym domu w Turzy Wielkiej. To co stało się z krzyżem przeraża

Wepchnęła jej w gardło krucyfiks i naciskała z całej siły, patrząc, ja Geneva dusi się własną krwią. Ciało ułożyła na plecach i rozłożyła mu ręce, a na jego piersiach umieściła duży krzyż. Na jaw wyszło, że pragnęła zatuszować sprawę.

Czeka ją długa odsiadka

Oklahoma, stan, w którym doszło to przestępstwa, słynie z surowego prawa i stosowania kary śmierci. W tym wypadku jednak nie zostanie zasądzona, co nie znaczy, że kara dla Juanity Gomez będzie lekka.

ZOBACZ TAKŻE: Nastolatek płacił wydrukowanymi banknotami. Grozi mu długoletnie więzienie

11 stycznia tego roku ławnicy orzekli, że morderczyni jest winna zarzucanego jej czynu i domagają się zasądzenia kary więzienia za morderstwo pierwszego stopnia bez możliwości warunkowego zwolnienia. Miejscowa prokurator Suzanne Lavenue także uważa, że byłoby to jak najbardziej sprawiedliwe.

Ofiara bardzo cierpiała. […] Sprawczyni po dokonaniu morderstwa przebywała z jej ciałem przez cały dzień. Próbowała zatuszować swój czyn próbując zrzucić winę na córkę – powiedziała w romzowie z The Oklahoma.

źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]

9 największych psychopatów wszech czasów

...

Zobacz również