Wszyscy szydzą z tej produkcji TVN, nikt nie przyznaje się do jej oglądania. Zarabia dla stacji mnóstwo kasy

Wszyscy szydzą z tej produkcji TVN, nikt nie przyznaje się do jej oglądania. Zarabia dla stacji mnóstwo kasy Źródło: youtube/tvnpl

"Ukryta Prawda" utrzymuje się na antenie już od 2012 roku. Choć wiele osób nie przyznaje się do oglądania paradokumentów, to programy wciąż przynoszą stacji ogromne zyski.

"Ukryta Prawda" niedawno obchodziła okrągły jubileusz. TVN wyemitował w marcu odcinek paradokumenty oznaczony liczbą okrągłego tysiąca. Od kiedy ten typ programu spopularyzował się w polskiej telewizji, pozostają one obiektem kpin. Mimo to, notują ogromną oglądalność.

"Ukryta Prawda" to żyła złota dla TVN

Serial paradokumentalny okazał się na tyle dobrą inwestycją, że utrzymuje się na antenie już przez 7 lat. Obecna oglądalność nie różni się od tej, która była na początku. Pierwszy sezon "Ukrytej Prawdy" oglądało 2,30 milionów widzów, a sezon z jesieni 2018 zanotował średnią oglądalność na poziomie 1,9 miliona telewidzów.

- "Ukryta prawda” już od siedmiu lat z sukcesem angażuje naszą widownię w trudne i często kontrowersyjne tematy. Tysiąc odcinków to na pewno powód do dumy dla producentów programu. Trzeba naprawdę dużej kreatywności i dyscypliny, żeby program utrzymał się w ramówce stacji tak długo - zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy widzowie mają ogromny wybór oferty programowej - opowiadał Bogdan Czaja z TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ogromna oglądalność i większy budżet

Producenci serialu przyznają, że cały czas starają się ulepszać formułę swoich paradokumentów. Scenariusze odcinków konsultowane są z ekspertami - z policji, ze środowisk prawniczych czy z lekarzami. Dzięki temu udaje się wypracować jak najbardziej aktualne i realne scenariusze.

- Choć trudno uwierzyć, my nadal zażarcie kłócimy się w redakcji o to, czy dany bohater zachowałaby się akurat tak, wybrałby takiego partnera, tak wychowywał dzieci. Nie machamy ręką, myśląc „wszystko jedno, wszystko już było”. Do końca wierzymy w każdą prezentowaną historię, choć czasem to może budzić kontrowersje. „Ukryta prawda” to jest to, co wyróżnia nas na tle innych programów tego typu - tajemnica, sekret, który ukrywa bohater lub ktoś z jego bliskiego otoczenia. Na koniec odcinka widz musi być zaskoczony - powiedziała Aneta Kot z zespołu producentów paradokumentu.

Można dyskutować, w czym tkwi sekret popularności "Ukrytej Prawdy". Nie ma jednak wątpliwości, że paradokument gromadzi bardzo duże grono wielbicieli. Polacy się do tego nie przyznają, ale statystyki mówią same za siebie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony
      

 

Źródło: Wirtualna Media

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News