Ujawniono ustalenia PiS o Kaczyńskim! "Zacznę od złej informacji"

Ujawniono ustalenia PiS o Kaczyńskim! "Zacznę od złej informacji" Źródło: fot. youtube.com/Radio Maryja

Stan zdrowia prezesa PiS jest tematem, który żywo interesuje media i obywateli z wielu słusznych powodów. Jarosław Kaczyński od trzech tygodni kieruje partią, a więc także i państwem ze szpitala, co jak wiadomo, nie jest dobre dla pozycji żadnego lidera. Znane są już ustalenia kierownictwa partii, co do stanu zdrowia jej szefa i przyszłości całego ugrupowania.

Problemy z kolanem prezesa PiS od dłuższego pozostawały ewidentne dla opinii publicznej i jego współpracowników. W końcu na początku tego miesiąca Jarosław Kaczyński zdecydował się oddać w ręce lekarzy, którzy zajęli się obolałym stawem. Pobyt Kaczyńskiego w szpitalu przedłużyła dodatkowo potrzeba zlikwidowania stanu zapalnego, co odłożyło w czasie planowaną operację. Wciąż nie wiadomo, czy do zabiegu już doszło. Politycy PiS odmawiają odpowiedzi na to pytanie. Choroba szefa Zjednoczonej Prawicy doprowadziła do precedensowego wydarzenia w historii Prawa i Sprawiedliwości. Pierwszy raz od czasu jego powstania, nie przewodził osobiście Komitetowi Politycznego.

Jarosław Kaczyński opuścił mianowanie kandydatów PiS w wyborach

Dziś KP PiS podjął decyzje o nominacji 43 osób na kandydatów partii na prezydentów i burmistrzów miast. Na stanowisku przewodniczącego zebrania Jarosława Kaczyńskiego zastąpił Joachim Brudziński, szef MSWiA. Na niedługo przed spotkaniem przy Nowogrodzkiej polityk gościł w TVN24, gdzie przekazał "złe informacje" wszystkim przeciwnikom Kaczyńskiego na zewnątrz, jak i wewnątrz partii. Jak przekazał, wszyscy liczący na jego odejście, jeszcze długo na nie poczekają. - Rozpocznę od złej informacji, przede wszystkim dla tych, którzy albo to życzą panu premierowi Kaczyńskiemu szybkiej politycznej emerytury, albo, co już jest wyjątkowo obrzydliwe i co jest swego rodzaju moralnym barbarzyństwem, rozpuszczają różnego rodzaju informacje, poprzez szeptankę, wrzucanie do portali społecznościowych wyjątkowo paskudnych, nieprawdziwych, kłamliwych, załganych informacji na temat stanu zdrowia Jarosława Kaczyńskiego - poinformował Brudziński. – Ci wszyscy, łącznie z tymi wszystkimi delfinami czy tymi, którym być może roi się w głowie coś na kształt zamiany pana premiera Kaczyńskiego albo zastąpienia go na stanowisku szefa partii muszą jeszcze uzbroić się w długą i to bardzo długą cierpliwość - dodał. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Proboszcz z Plebanii uderza w PiS! Ma już dość
  2. Ile zarabia konkubina Kurskiego? Poseł PO nie ma litości
  3. W walce o życie wsparła ją cała Polska. Kim NAPRAWDĘ jest Alżbeta Lenska?
źródło: fakt.pl Następny artykuł