Ujawniono na ile Kaczyński zniknie z polityki

Ujawniono na ile Kaczyński zniknie z polityki

Jarosław Kaczyński od tygodni boryka się z problemami zdrowotnymi. Teraz już wiadomo na ile prezes PiS-u zniknie z polskiej polityki. Jego rekonwalesencja będzie dłuższa niż wszyscy się spodziewali.

O różnych chorobach Kaczyńskiego media rozpisywały się od kilku ładnych lat. Przecież prezes partii rządzącej ma już 68 lat. W tym wieku zrozumiałe są liczne choroby. Niestety tym razem sprawa jest poważna.

Jarosław Kaczyński znika z polityki

Wicemarszałek senatu Adam Bielan wyznał jaka jest prawda o stanie zdrowotnym Kaczyńskiego. Podkreślił, że obecna sytuacja prezesa jest spowodowana licznymi zaniedbaniami, które piętrzyły się przez lata. Ogromny stres, który od lat towarzyszy prezesowi również przyczynił się do obecnych problemów. - Pogłoski o rzekomych poważnych problemach zdrowotnych prezesa krążą od kilka lat. W tej kadencji może nieco bardziej się nasiliły. Odbieram to jako element, przykrej niestety, gry politycznej - wyznał Bielan na łamach gazety Wprost.

Długa nieobecność Kaczyńskiego

- Prezes długo zwlekał z podjęciem leczenia, aż w ostatnim czasie uraz spowodował tak silny ból, że uniemożliwił mu poruszanie się o własnych siłach. Jak każdy w podobnej sytuacji, posłużył się kulami ortopedycznymi, co tabloidy skrzętnie udokumentowały zdjęciami – podkreślił Adam Bielan. Wicemarszałek wyznał, że Kaczyński będzie nieobecny w polityce przez dwa tygodnie. Tak długa nieobecność jest spowodowana poważnym problemem z jakim borykał się prezes. Partia rządząca obawia się, że konkurencja może wykorzystać ten moment. - Ale powtarzam: Jarosław Kaczyński ma dość typowy uraz kolana. Szczęśliwie nie jest ani piłkarzem, ani tancerzem, więc nie eliminuje go on z wykonywania zawodu – zaznaczył Bielan. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przewrót w Polsacie: Opublikowano zdjęcie, które ostatecznie obciąża stację
  2. Szydło zaatakowana na spotkaniu! Kobieta nie chciała jej odpuścić
  3. Irena Santor trafiła do szpitala!
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News