Tego w żadnym Talent Show jeszcze nie było. Na scenę rumuńskiej edycji programu Mam Talent wyszła bardzo skąpo i wręcz nieprzyzwoicie seksownie ubrana młoda dziewczyna. Jej występ był wyjątkowo kontrowersyjny – polegał bowiem na pokazie tańca erotycznego.

Ruchy dziewczyny wprawiły w osłupienie wszystkich jurorów, bez względu na płeć. Na ich twarzach było widać wyraźne zmieszanie, mężczyźni starali się ukryć swoje emocje.

Taniec w wykonaniu Antoniny Goloseev, instruktorki strip plastic dance i choreografki z Kiszyniowa imponował dynamizmem. Prowokujący makijaż, dziesięciocentymetrowe szpilki i wyprofilowana bielizna dodawały pokazowi pikanterii.

Jurorzy przy ocenie przyjęli bardzo profesjonalną postawę sprawiając wrażenie takich, którzy nie jedno w tym programie już widzieli. Czy Antonina zakwalifikowała się do dalszej rundy? Tak! Uzyskała głosy poparcia od wszystkich jurorów.

Dziewczyna z pewnością wypromowała siebie oraz technikę tańca, którą zaprezentowała. Ruchy wykonywane w strip plastic dance mogą podobać się nie tylko ze względu na ich erotyczny ładunek, ale także na właściwości dla ciała. Ten rodzaj tańca, jak z resztą chyba każdy inny, dobrze wpływa na sprawność mięśni, pozwala również zrzucić zbędne kilogramy.

...

Zobacz również