Agnieszka Kaczorowska jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych tancerek biorących udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Chociaż początkowo miała występować w nowej edycji z kontrowersyjnym celebrytą Popkiem, ostatecznie parę rozdzielono. Dlaczego?

Kaczorowska wyznała, że sama zdecydowała się zrezygnować z tańca z gwiazdorem. W najnowszym wywiadzie ujawniła, z jakiego powodu tak się stało, wbijając mu także niemałą szpilę.

Kaczorowska ujawnia

– Ja na sali widziałam się tylko z Antkiem (Smykiewiczem – przyp. red.). Nie ma co komentować tego, czy chciałam, czy nie chciałam tańczyć z Popkiem. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby osoba, z którą pracuję, była pracowita – wyznała Kaczorowska, wytykając niejako celebrycie brak wymienionej przez siebie cechy.

ZOBACZ TAKŻE: Wojewódzki powrócił w TVN! I to jak, NAJLEPSZE momenty

To jednak nie jedyny przytyk pod adresem muzyka. Kaczorowska boleśnie upokorzyła popularnego twórcę w dalszej części wypowiedzi. Stwierdziła bowiem, że treningi odbywają się w jej szkole, a to ważne, kto się w niej pojawia. Nikt nie ma wątpliwości, że to upokarzająca krytyka popularnego wśród młodzieży Popka.

– Trenujemy u mnie w szkole, a to poniekąd ważne, kto się w tej szkole pojawia – dodała także tancerka w rozmowie z „Plejadą”.

Szybka reakcja producentów

Popek bez wątpienia jest bowiem postacią kontrowersyjną, która mogłaby osobliwie wpłynąć na opinie dotyczące jej szkoły tańca. Jako że Kaczorowska zdecydowanie chce tego uniknąć, ostatecznie zmieniła partnera, a celebrycie po wielu zawirowaniach przydzielono Janję Lesar.

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące wyznanie Ferencego. Miał zawał, ale upija się bo lubi

źródło: plotek.pl

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Oto najseksowniejsze kobiety świata! [ZDJĘCIA]


Największe kompromitacje polskich gwiazd [ZOBACZ!]

Zobacz również