Smutna walka Tyszkiewicz z chorobą. "Lekarze nie mają złudzeń"

Smutna walka Tyszkiewicz z chorobą. "Lekarze nie mają złudzeń" Źródło: Fot. YouTube/Marka z Klasą

Beata Tyszkiewicz to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek, która od lat podbija krajowy show-biznes. W ostatnim czasie artystka podupadła jednak na zdrowiu, co bardzo negatywnie wpłynęło także na jej samopoczucie. Jak czuje się gwiazda?

Tyszkiewicz rok temu przeszła niestety poważny zawał. Obecnie aktorka stara się więc powrócić do zdrowia, co nie przychodzi jej jednak z łatwością. O stan gwiazdy martwią się bowiem przede wszystkim lekarze.

Beata Tyszkiewicz: trudna walka z chorobą

- Trochę jej brakuje dawnych szaleństw, nowych wyzwań w zawodzie. Marzy o aktywności sprzed lat - powiedziała w rozmowie z "Świat i Ludzie" bliska znajoma Tyszkiewicz. - Lekarze nie mają złudzeń. Jeśli gwiazda znowu chce cieszyć się życiem, powinna bardzo na siebie uważać, nie przemęczać się. Zrezygnowała więc z brylowania w towarzystwie, niechętnie opuszcza mieszkanie w centrum Warszawy. Samotna się nie czuje - dodało źródło.

Szczegóły stanu zdrowia gwiazdy

- Nie ma bezpośredniego zagrożenia dla jej życia, ale Beata musi być pod kontrolą lekarzy i już na stałe brać leki. Karolina (córka Tyszkiewicz - przyp. red.) konsultuje się z najlepszymi specjalistami, jeździ z nią na wizyty kontrolne, pilnuje terminów badań - czytamy także w rozmowie. Nie wiadomo, kiedy Tyszkiewicz będzie mogła powrócić do show-biznesu. Teraz najważniejsze jest jednak jej zdrowie i dobre samopoczucie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kochały go miliony Polek. A tak wygląda teraz, zniszczony próbami SAMOBÓJCZYMI (ZDJĘCIA)
  2. Astronomiczna kwota! Nawałka za mundial w Rosji już zgarnął fortunę
  3. Media: Narzeczony zdradził Felicjańską. SZOKUJĄCA odpowiedź celebrytki
  4. Za te słowa ją zniszczą. Rodowicz POGARDLIWIE o 19 milionach Polaków
Następny artykuł