Samochód dachował. Gwiazda "Tylko mnie kochaj" miała tragiczny wypadek

Samochód dachował. Gwiazda "Tylko mnie kochaj" miała tragiczny wypadek Źródło: Fot. YouTube ("Tylko mnie kochaj")

"Tylko mnie kochaj" jest jedną z najbardziej lubianych przez widzów polskich komedii romantycznych. Publiczność była więc naprawdę przerażona, kiedy dowiedziała się o strasznym wypadku, w którym brała udział jedna z gwiazd filmu. Artystka była o krok od poważnych obrażeń lub nawet utraty życia.

"Tylko mnie kochaj" zadebiutowało na ekranach polskich kin w 2006 roku i natychmiast stało się ogromnym hitem. To zapewne z tego właśnie powodu do dziś jest często emitowane przez liczne stacje telewizyjne, szczególnie w okresie świątecznym. Największymi gwiazdami obrazu okazali się Maciej Zakościelny, Julia Wróblewska, Agnieszka Dygant oraz Agnieszka Grochowska. To właśnie ostatnia z wymienionych opowiedziała właśnie w nowym wywiadzie o naprawdę wstrząsających zdarzeniach, w których brała niestety udział.

"Tylko mnie kochaj": gwiazda filmu miała przerażający wypadek podczas pobytu w Rzymie

Grochowska jest nie tylko aktorką, ale także przede wszystkim mamą dwójki dzieci. Bierze więc odpowiedzialność za swoje i cudze życie, starając się w macierzyństwie stanąć na wysokości jakże ważnego zadania. Między innego z tego powodu widzowie są wstrząśnięci faktem, iż właśnie jej mogła przydarzyć się tak ogromna tragedia. Niestety gwiazda w ostatnim czasie przeżyła bowiem coś naprawdę strasznego. Wyjechała do Rzymu, aby tam kręcić zdjęcia do jednego z seriali, w których występuje. W okresie wyjazdu doszło do wstrząsającego wypadku, w którym mogła znacząco ucierpieć. - Samochód dachował, moja koleżanka, która prowadziła, była poważniej ranna - wyznała Agnieszka Grochowska w bardzo szczerym wywiadzie dla „Dobrego Tygodnia”, czym realnie wstrząsnęła swymi licznymi fanami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co Agnieszka Grochowska myśli o tych strasznych zdarzeniach?

Ostatecznie aktorce na szczęście nic się nie stało. Prowadząca samochód kobieta także przeżyła wypadek, jednak obie były o krok od tragedii. Gwiazda postanowiła się więc podzielić z czytelnikami ważną lekcją, którą dało jej to przerażające zdarzenie. Jak sama przyznała, jej życie od tamtej pory wygląda już całkowicie inaczej, gdyż stara się myśleć w odmienny, nieznany dotąd sposób. - Poczułam na własnej skórze, jak ulotne jest życie, jak łatwo i bez sensu może się skończyć… Obiecałam sobie, że będę się cieszyła wszystkim i pytanie: "Po co?" zastąpi: "Dlaczego nie" - ujawniła w otwarty sposób uwielbiana przez widzów gwiazda, dając im naprawdę poważny powód do przemyśleń oraz podjęcia próby przewartościowania swego życia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znana dziennikarka TVP znaleziona martwa w swoim domu. Służby w akcji
  2. Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Widać brzuszek! [ZDJĘCIE]
  3. „Nic nieznaczący Rozbicki chce się wybić na Wieniawie”. Internauci są bezlitośni
  4. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
  5. Nawet fani mogli nie wiedzieć tego o Katarzynie Dowbor. Córka Kaczyńskiej powinna być zachwycona
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News