Twoja twarz brzmi znajomo online. Gdzie obejrzeć najnowsze odcinki?

Twoja twarz brzmi znajomo online. Gdzie obejrzeć najnowsze odcinki? Źródło: Facebook/Twoja twarz brzmi znajomo

Twoja twarz brzmi znajomo online: niekoniecznie trzeba oglądać program w telewizji. Gdzie można obejrzeć show w sieci? Oglądaj zupełnie za darmo hit Polsatu w Internecie!

Twoja twarz brzmi znajomo - online

Twoja twarz brzmi znajomo online - wielu fanów tego programu szuka go w sieci. Show, w którym ośmioro zawodników wciela się w gwiazdy muzyki, jest emitowane na antenie telewizji Polsat od 8 marca 2014. Od początku tego programu można oglądać go w każdą sobotę o 22.00 właśnie w Polsacie.

Co tydzień o tej porze widzowie śledzą zmagania gwiazd, które z pomocą trenerów, choreografów i charakteryzatorów zmieniają się w najsłynniejszych światowych muzyków i wokalistów śpiewając ich piosenki i wykonując choreografie z ich teledysków. Co jednak zrobić, jeśli o tej porze nie usiądzie się przed telewizorem i przegapi się odcinek? Lub po prostu nie ma się telewizora?  Bez problemu można oglądać swój ulubiony program Twoja twarz brzmi znajomo online!

Twoja twarz brzmi znajomo - gdzie oglądać?

Program rozrywkowy Telewizji Polsat Twoja twarz brzmi znajomo jest udostępniony dla widzów w serwisie VOD (ang. Video on Demand – wideo na żądanie) - IPLA TV. Można tam obejrzeć każdy odcinek tego show zupełnie za darmo i to o każdej porze! Jednak aby móc oglądać go bez reklam, należy wykupić dodatkową usługę.

Platforma telewizji internetowej IPLA TV daje również możliwość oglądania online innych seriali i programów, np. Przyjaciółki, Świat według Kiepskich, Nasz nowy dom czy Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz wiele innych. Co więcej wykupując usługę premium można tam nawet obejrzeć najnowsze hollywoodzkie filmy.

Twoja twarz brzmi znajomo - niesłabnąca popularność

Twoja twarz brzmi znajomo to hit Polsatu. Każdego wieczora ogląda go tysiące Polaków, którzy zachwycają się metamorfozami gwiazd. Zaskakujące stylizacje, profesjonalna charakteryzacja, niesamowite popisy wokalne oraz taneczne sprawią, że pomimo 5 lat emisji tego programu nadal cieszy się ogromną popularnością. Charyzmatyczni jurorzy, czyli Paweł Królikowski, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Kacper Kuszewski również zapewniają widzom mnóstwo emocji i śmiechu.

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News