Pełne żalu słowa przyjaciela Pawła Królikowskiego. Po 6 latach współpracy wypowiedział druzgoczące zdanie

Pełne żalu słowa przyjaciela Pawła Królikowskiego. Po 6 latach współpracy wypowiedział druzgoczące zdanie Źródło: zrzut z programu "Twoja twarz brzmi znajomo"/ Endemolshine

Paweł Królikowski w show Polsatu pt. "Twoja twarz znajomo" zasiadał w jury programu przez 6 lat. Teraz po tak długiej współpracy jego bliski przyjaciel z programu pożegnał go w wyjątkowo wzruszających słowach.

Juror "Twoja twarz brzmi znajomo", Paweł Królikowski, zmarł 27 lutego w wieku 58 lat. Informacje o jego nagłej śmierci wstrząsnęły całym krajem, a przede wszystkim środowiskiem związanym z show-biznesem. We wzruszających słowach pożegnał go przyjaciel z programu Polsatu, z którymi występował nie tylko w jury, ale i na scenie, np. gdy grali Beatlesów.

Przyjaciel Królikowskiego z "Twoja twarz brzmi znajomo" jest poruszony jego śmiercią

Maciej Dowbor świetnie dogadywał się z Pawłem Królikowskim na planie. Obaj panowie znali się już wcześniej i zdążyli się polubić. Wystąpili nawet razem na scenie przebrani za  członków The Beatles, co było niewątpliwie jednym z najbardziej pamiętnych momentów w historii programu. Niestety, nigdy więcej nie zobaczymy już Pawła Królikowskiego w składzie jury, nad czym jego kolega z jury bardzo ubolewa.

- Pracowaliśmy razem przez 6 lat, a nawet znałem Pawła wcześniej. Nikt z nas nie brał pod uwagę takiego scenariusza. Nie spodziewałem się tej wiadomości. To dla mnie szokująca sytuacja i nie wiem, co powiedzieć - powiedział w rozmowie z Wirtualną Polską Maciej Dowbor.

Zastępstwo Pawła Królikowskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Było wiadomo, że z powodu choroby Paweł Królikowski prędko nie wróci do programu Polsatu. Z tego też względu zdecydowano się na znalezienie dla niego tymczasowego zastępstwa. W jego miejscu zasiadł zwycięzca poprzedniej edycji, Adam Strycharczuk. Kabareciarz miał być w jury tymczasowo, przynajmniej do momentu, kiedy Paweł Królikowski wróci do zdrowia. Niestety, takiego obrotu spraw, się nie spodziewano. Sam Strycharczuk mówił, że nie planuje zabierać miejsca aktorowi.

Dzisiaj grzeje: 1. Paweł Królikowski nie żyje. Media podały najgorszą wiadomość
2. Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Opublikowała wiadomość, którą jej wysłał

- Ja faktycznie na początku, gdy dostałem propozycję jurorowania, miałem pewne myśli, że może to jest dla mnie lekko niezręczne, że w takich okolicznościach. Że będą jakieś komentarze, że nie podołam temu tak jak Paweł, że to jest może kiepski moment, może zostawić trójkę jurorów. Ale z Pawłem bardzo się polubiliśmy w trakcie programu. Paweł mnie wspierał, zawsze mówił mi ciepłe słowa, kiedy byłem naprawdę zestresowany. Dobrze mi życzył. Z tego względu to by było nie w porządku, nie przyjąć tej propozycji, bo wiem, jak Paweł podchodzi do mnie - powiedział dla "Jastrząb Post" Strycharczuk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media donoszą. Nie żyje Paweł Królikowski
  2. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  3. Ostatnie nagranie Pawła Królikowskiego przed śmiercią. Nie da się powstrzymać łez
  4. Kelnerka spojrzała na napiwek i nogi się pod nią ugięły. Natychmiast wybiegła z restauracji
  5. Pitbull zapłodnił husky. Ich szczeniaki wyglądają oszałamiająco, to nie jest fotomontaż
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News