Daniel Olbrychski odwiedził grób zmarłej żony. Jego widok rozrywa serce

Daniel Olbrychski odwiedził grób zmarłej żony. Jego widok rozrywa serce Źródło: YouTube - BukBuk

TVP zatrudnia wiele osób, które uznawane są za najwybitniejsze w dziedzinach, którymi się zajmują. Pod koniec roku jedna z nich nieoczekiwanie zmarła, co wpłynęło na życie Daniela Olbrychskiego. Mężczyzna nie kryje swojego wielkiego żalu.

TVP przez wiele lat było miejscem pracy dla jednej z najwybitniejszych dziennikarek w historii naszego kraju. Przez lata związana była ona z Danielem Olbrychskim, tworząc jedno małżeństwo celebrytów. Nie obyło się bez skandali dotyczących życia obojga, jednak do samego końca kobiety żyli oni w doskonałych relacjach. Żadne z nich nie kryło się z sympatią wobec drugiego.

W grudniu ubiegłego roku dotarły do nas smutne wiadomości o śmierci Zuzanny Łapickiej, wieloletniej dziennikarki pracującej w TVP, a prywatnie byłej żony Daniela Olbrychskiego. Ich relacje bywały burzliwe, jednak do dziś aktor nie ukrywa wielkiego żalu po śmierci kobiety, którą niegdyś obdarzył wielkim uczuciem. 

TVP straciło wybitną dziennikarkę

Zuzanna Łapicka skończyła filologię romańską na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie zainteresowała się pracą w telewizji. Nie spodziewała się wówczas, że będzie to zajęcie, które zajmie ją niemal do końca życia. Kobieta zdobyła wielką popularność za sprawą swojej działalności w TVP, wiele osób wypowiadało się bardzo pozytywnie na temat jej pracy.

Ciężka praca pozwoliła jej ostatecznie zająć stanowisko kierownika odpowiadającego za pracę wielu redakcji, jednak zapamiętamy ją przede wszystkim z prowadzenia ekipy zajmującej się szeroko pojętą rozrywką. Pisała także dla wielu czasopism zajmujących się modą oraz wydarzeniami kulturowymi w Polsce. Wśród nich były między innymi "Elle" czy "Vogue", należące do ścisłej czołówki wydawnictw zajmujących się tą tematyką.

W 1978 roku dziennikarka wzięła ślub z Danielem Olbrychskim, którego miała okazję poznać podczas swojej pracy. Ich małżeństwo nie było pozbawione problemów, rozpadło się po dziesięciu latach z powodu licznych zdrad, jakich dopuszczał się znany aktor. Pomimo tego przez wiele lat oboje pozostawali w znakomitych relacjach.

Dziennikarka TVP zmarła w grudniu

W ostatnim czasie Łapicka walczyła z chorobą nowotworową, która ostatecznie doprowadziła do jej śmierci. W grudniu 2018 roku odbył się pogrzeb wybitnej dziennikarki, na którym pojawiło się wiele znanych osób ze świata polskiego show-biznesu. Wśród nich nie zabrakło oczywiście byłego męża zmarłej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktor postanowił pojawić się również przy grobie byłej ukochanej na Powązkach w dniu, w którym kobieta obchodziła urodziny. 19 marca był dniem, gdy mężczyzna regularnie rozmawiał ze swoją wieloletnią przyjaciółką. Po raz pierwszy nie mógł tego dokonać w tym roku, jednak mimo to postanowił odwiedzić grób wraz ze swoją obecną żoną. 

Krystyna Demska-Olbrychska opublikowała na Facebooku zdjęcie grobu Zuzanny Łapickiej. Widać, że jest on regularnie odwiedzany przez rodzinę i licznych przyjaciół, którzy wspominają dziennikarkę.

(fot. Facebook)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Dymna NAGO! Aktorka obnażyła piersi. Takiego widoku nie zapomni się do końca życia
  2. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  3. Dieta pudełkowa najszybszym sposobem na odchudzanie? Kosztowna moda dla leniwych
  4. Piotr Żyła zdradził całą prawdę. Polacy czekali na te słowa
  5. Ogromny skandal z Wiśniewskim wychodzi na jaw?! Wszyscy wyrolowani

źródło: WP

Następny artykuł